Vakıfbank’tan düşük faizli nakit kredi! Bugün başladı ve hemen ödenecek

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara düşük faizli kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. En yüksek 1.79 faiz oranlarına kadar işlemlerinizi, Vakıfbank üzerinden gerçekleştirmek için ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, özellikle gelir belgesiz kredi kampanyasına katılarak, mart ayı sonuna kadar devam eden düşük faizli kredi kampanyasından yararlanabilir.

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!

İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. 

Bireysel müşteriler için yapılacak olan bu kredilerden, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlarına uygun faizlerle işlemlerini gerçekleştirecekleri bu kampanyalarda, banka müşterisi olması durumunda, ayrıcalıklı kredi kampanyasına katılabiliyor. 

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, bankadan kredi alabilirsiniz. 

Emekli olan kişilerde ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 

Emekli olan kişilerde, banka müşterisi olması durumunda veya emekli maaşını Vakıfbank'a taşımaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. En düşük faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasında, emekli maaş alan kişilere düşük faizli, ödemeler gerçekleştiriliyor. Vakıfbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasından başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan emeklerini diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatarak da ihtiyaç kredisi ödemelerini vereceğini açıkladı.