Vakıfbank'tan Görülmemiş Kredi Kampanyası! Şimdi Kullan İstediğinde Öde Şeklinde 30000 TL Kredi İmkanı

Vakıfbank'tan görülmemiş kredi müjdesi! Vakıfbank şimdi kullanıp istediğiniz zaman ödeyebileceğiniz şkeilde 30 bin TL ihtiyaç kredisi paketini açıkladı.

Ekonomi 24.08.2021 - 13:07 24.08.2021 - 13:07 Berkay Keskin

Vakıfbank'tan yapılan açıklamayla 30 bin TL süresiz kredi verileceği duyuruldu. Vakıfbank 30000 TL kredi müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Pandeminin hayatı zor bir hale getirdiği bu dönem içerisinde geçinmekte zorluk yaşayan vatandaşlara kredi müjdesi geldi! İstediğiniz zaman geri ödeyebileceksiniz. Bütün dünyayı olumsuz yönde etkileyen koronairüs salgını ne yazık ki Türkiye'de de etkisini bir hayli gösterdi. Bankalar pandemi dönemi içerisinde zorlu hayat şartlarını bir nebze kolaylaştırmak adına vatandaşlara birçok kredi fırsatı sunuyor. Üretimin, ihraca ve ithalatın durma noktasına geldiği bu süreçlerde pek çok insan iş ve gelir kaybı yaşadı. Durum böyle olunca vatandaşlar nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kaldı. Binlerce vatandaşımız kredi almak için bankaların yolunu tuttu. Bu dönemde bankalar ise yeni kredi paketlerini duyurdu. Nakit sıkıntıları sebebiyle kredilere olan talep yükselince bankarda rekabete girdi. Düşük faiz, uzun vade ve daha pek çok fırsat ile şartları daha uygun hale getirilerek müşterilere sunuldu. Bu rekabete yakın bir zaman içerisinde Vakıfbank bankası da katıldı. Banka 30.000 TL'ye kadar kredi vereceğini duyurdu!

Vakıfbank 30000 TL İhtiyaç Kredisi 

Vakıfbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası, çalışanlar ve emekliler için geçerlidir. 36 aya kadar vade fırsatıyla, uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleriyle müşterilere sunuldu. Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar bu kredi kampanyasından faydalanarak rahat bir nefes alacak. Vakıfbank bu kredinin alt limitini 2 bin TL üst limitini ise 30 bin TL olarak belirledi.

Vakıfbank'tan Dev Kampanya! Düşük Faiz ve Uygun Ödeme Koşulları

Özellikle pandeminin olumsuz etkilerinin arttığı bu dönemde bankalar rekabet içerisine girdi. Düzenledikleri yeni kredi paketlerini duyuran bankalar, bu dönemde vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Vakıfbank, geçinmekte zorluk yaşayanların yanında olmak adına, hazırladığı bu kampanya ile 2.000 TL ile 30.000 TL arasındaki kredi talepleri için %1,40 faiz oranı ve 36 aya kadar vade fırsatları sunuyor. 

Aynı zamanda kullanılan kredinin aylık eşit taksitli, 3 ay geri ödemesiz dönemli eşit taksitli, 3 aylık süreçlerde eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, değişken taksitli ve son taksit balon ödemeleri fırsatlarıyla ödenebileceğini de belirtti.

Vakıfbank 30.000 TL Kredi Fırsatı 

Vakıfbank'ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası çerçevesinde 30.000 TL'lik kredi kullanımız için maksimum vade süresi 36 ay, faiz oranı ise %1,40 olarak işleyecek. Dolayısıyla aylık ödemeler eşit taksitli ödeme şartlarında 1.100,50 TL olarak gerçekleşecek. Krediye yönelik ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler Vakıfbank resmi internet adresi aracılığıyla kredinin detaylarını inceleyebilir.

Vakıfbank'ın belirlediği koşullar içerisinde 400 TL yıllık sigorta primi kesileceği de belirtilen hususlar arasında. Fakat sigorta priminin 35 yaş üzerinden hesaplandığı ve bu prim ödemesinin kredi başvurusu yapan müşterinin yaşına ve cinsiyetine bakarak değişiklik gösterebileceği bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@