Vakıfbank'tan Maaş Alanlara Müjde! 380 TL ödemeli 10 bin TL kredi hemen onaylanacak

Vakıfbank yeni yaptığı kredi kampanyası ile umut oldu. Maaşını Vakıfbank'tan alan kişilerin daha önce kredi kullansalar bile 380 TL ödemeli 10 bin TL kredi vereceğini duyurdu.

Ekonomi 10.06.2021 - 23:21 10.06.2021 - 23:23 Berkay Keskin

Maaş hesabı Vakıfbank'ta olan memur, emekli ve çalışan herkesin bu kredi kampanyasına katılacağı duyuruldu. Vakıfbank internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda maaşı alan kişilere ayrıcalıklı kredi kampanyası yapılacağı duyuruldu. Vakıfbank'ın yapmış olduğu bu haber ile birlikte hemen başvuru aşamaları da başladı. İşte detaylar...

Başvuru nasıl yapılacak?

Kredi başvurusu yapmak isteyenler, aylık 380 TL kredi ödemesini kabul edecekse, 10 bin TL kredi onayı verilecektir. Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de bu kredi ile ilgili hesaplama yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Öncelikle bu kredi kampanyasına katılan kişiler, bankanın uyguladığı faiz oranları ile işlem yapmak istiyorsa, kredileri alabilmeleri için maaş müşterisi olması şarttır. Maaş müşterisi olmayan kişiler, onay alamayacaklardır. Maaş müşterileri olmayanlara banka bu kredi kampanyası ile değil kendi politikalarına göre uyguladığı kredi kampanyası ile başvuru yaptıracaktır. 

Kredi başvurusu için banka şubelerine gidebilirsiniz. Maaş müşterileri için en kolay başvuru yöntemi ise Vakıfbank Mobil uygulaması olmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 10 bin TL kredi onayı alırsa, bankanın mobil uygulaması üzerinden hemen hesabına atabilecektir. Online olarak verilecek bu kredilerde banka masraf da almayacaktır. 

Kredi başvurusu için ayrıca Vakıfbank ATM'lerine giderek, başvuru yapabilir, ön onay alabilirsiniz. 

Ön Onaylı Kredi Nedir?

Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman ön onay alırsınız. Kredi kullanımı için banka şubelerine giderek imzaları atmanız gerekiyor. Bazı özel müşterilerine ve kredi notu yüksek müşterilere banka online internet bankacılığı kredisi verir. Bu kredilerde önce ön onay daha sonra genel müdürlük onayı verilerek kredi kullandırılır. Eğer banka şubesine gitmeden başvuru yaparsanız, krediniz onay alırsa bu ön onay olacaktır. Bankaya giderek bu ön onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Banka ön onaylı krediyi kullandırırken, kişinin gelir durumuna bakarak işlem yapmaktadır. Kişilerin kredi notu uygunsa ve sigorta primleri düzenli yattıysa kredi sonucu olumlu olacaktır. 

Emekliye özel kredi kampanyası

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler, emekli maaşlarının 22 katına kadar kredi alabileceklerdir. Vakıfbank bu kredilerde uygun faizlerle işlem yapacaktır. Emekli olan kişilere, kredi notu düşük olsa da onay veriyor. Aynı zamanda banka sizlere emekli borç kapatma kredisi kampanyası da yapacak. Sizlerde bu kampanyalara katılarak onay alabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@