Vakıfbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına, Memurlara ve Emeklilere Fırsat Kredisi Başladı. 3, 6, 12 ay Ertelemeli Kredi

Vakıfbank, yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde yeni bir kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilere yeni bir fırsat kredisi kampanyası başladı.

Ekonomi 06.06.2021 - 23:58 06.06.2021 - 23:59 Berkay Keskin

Vakıfbank, yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde yeni bir kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilere yeni bir fırsat kredisi kampanyası başladı. Sizde eğer özel sektör çalışanıysanız memursanız ve emekli iseniz bu kredi kampanyasına katılarak, bankadan hemen onay olabiliyorsunuz. Üstelik, kullanacağınız, Vakıfbank, ihtiyaç kredisinde 3 ay, 6 ay ve 12 ay erteleme imkanı da sunulmaktadır. Kredi başvurusu nasıl yapılır: Başvuru Şartları Nelerdir? Haberimizde bu konu hakkında bilgiler bulabilirsiniz. 

Son günlerde bankaların, pandemi döneminde normalleşmeye geçmemiz ile birlikte rekabetleri de oldukça kızışmaya başlamıştır. Bankalar, normal çalışma saatlerine geri döndükten sonra bankacılık işlemleri de hareketlenmiştir. Vakıfbank da bu durumu fırsat bilerek, kredi kampanyası başlatmıştır. Özel sektör çalışanlarına emeklilere ve devlet memurlarından yüksek limitli krediler vermeye başladı. Sizlerde bu kampanyalara katılarak hemen onay alabilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Bankasız Yapılacak

Vakıfbank üzerinden verilecek olan bu kredilere başvuru yapmak istiyorsanız, şubelere giderek işlem yapabiliyorsunuz. Ama bankanın yapmış olduğu duyuruda, kredi başvuruları internet üzerinden de yapılabilecek. Sizlerde banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, verilen bu kredi kampanyasına katılarak, 100000 TL'ye kadar kredi onayı alabiliyorsunuz. Vakıfbank üzerinden verilen bu kredi kampanyası, kredi borcu olan ve kredi kartı borcu olan kişiler için de müjdeli haber olarak yayınlandı. Diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak, bu banka üzerinden hızlı bir şekilde borç kapatma kredisiyle birlikte bireysel kredi kullanabileceksiniz.

Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin özel sektör çalışanı olması durumunda sigorta durumlarına ve kredi notuna bakılarak onay verilecektir. Bu kişilerin en az 1100 ve üzerimde bir kredi notunun olması, sigorta kaydının da en az 6 aydır aynı iş yerinde yatıyor olması gerekmektedir. Özel sektör çalışanları, yeni bir işe başladıysa, kendilerine kefil bularak bu krediye başvuru yapabilirler. 

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını Vakıfbank'a taşımaları gerekiyor. Banka kredi notu düşük olan emeklilere bile maaş taşıma sonrasında hızlı bir şekilde kredi onayı verecektir. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli, maaşlarının 22 katına kadar kredi kullanabileceklerdir.

Devlet memurları ise Vakıfbank şubelerine sadece kimlikleriyle birlikte giderek kredi başvurularında bulunabiliyorlar. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka, değerlendirmeyi hızlı birşekilde yapacak ve kredi onayı almanız ile birlikte sizlere aynı gün içerisinde hesabınıza paranız yatırılacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@