Vakıfbank'ın güncel promosyon ödemeleri yayınlandı. Emekli için yapılacak ödemeler belli oldu. Mayıs ayında emekliye kaç TL promosyon veriliyor? İşte maaşınıza göre alacağınız nakit para...

Emekliye nakit promosyon ödemesi yapacak olan Vakıfbank, dikkatleri üzerine çekti. Bankadan gelen haber doğrultusunda çeşitli detaylara yer veriliyor. Milyonlarca emeklinin gözü kulağı bankaların promosyon tekliflerinde idi. Eğer sizler de kamu bankası aracılığı ile nakit ödeme almak istiyorsanız şartlara ve ödenecek miktara yakından göz atın.

1 gram altını ve doları olan bile perişan olacak! Altın piyasaları o tarihte tepe taklak 1 gram altını ve doları olan bile perişan olacak! Altın piyasaları o tarihte tepe taklak

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemeleri Mayıs 2023

Vakıfbank'ın resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, emekli promosyonu almak istiyorsanız aşağıdaki maaş skalasına göre ödemee alacaksınız:

1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;
3.500.-TL ye (3.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 3.000.- TL,
3.500 - 7.500.-TL (7.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 3.500.- TL,
7.500 – 10.000.-TL (10.000.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 4.500.- TL,
10.000.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 5.000.- TL  ödeme yapılacak.

promosyon-13

Vakıfbank Emekli Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank'ın emekli promosyon başvurusu için öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken şey emekli olmaktır. Ayrıca 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alacağınıza yönelik taahhüt vermeniz gerekiyor. Maaş hesabınızı taşımanız ve taahhüte uymanız durumunda promosyonunuz ödenecektir. Tahminen, anlaşma sağladığınız bankadan alacağınız ilk emekli maaşıyla birlikte promosyon ödemeniz de hesabınıza yatırılacak.