VakıfBank’tan Ramazan Bayramı Kredisi! İlk ödeme 3 ay sonra

VakıfBank, Mayıs ayına bomba gibi bir ihtiyaç kredisi kampanyasıyla başladı. Banka, Ramazan Bayramı’nda kimsenin finansman ihtiyacı kalmasın diye düşük faizli ihtiyaç kredisini anında karşılıyor. Tam kapanmanın sürdüğü günlerde Ramazan Bayramı Kredisi kam

Ekonomi 01.05.2021 - 21:45 04.05.2021 - 04:18 İlan35

VakıfBank, Ramazan Bayramı’nda kimsenin nakit ihtiyacı kalmasın diye ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Banka, Ramazan Bayramı’na özel ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuran kredi notu değerlendirmesinde katı kriterler uygulamıyor.

VakıfBank, düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasını Mayıs ayının sonuna kadar kullandıracak. İşte, Ramazan Bayramı’nda finansman sorununuzu tamamen ortadan kaldıracak VakıfBank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasına ilişkin kaydettiğimiz notlar…

VakıfBank, içinde bulunduğumuz tam kapanma sürecinde kolay kredi kullandırıyor. Bankanın kullandırdığı kolay kredi ile Ramazan’da kimsenin nakit ihtiyacı kalmayacak. Banka, ihtiyaç kredisi kullandırırken sigorta ücreti talep etmiyor.

İlk ödeme Kurban Bayramı’ndan sonra!

VakıfBank, Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasını resmî internet adresinde müjde gibi yayımladı. Bankanın yayımladığı Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi’nin ilk ödemesi Kurban Bayramı’ndan sonra yapılacak. Yani, bankadan kullanacağınız ihtiyaç kredisi, vatandaşın nakit ihtiyacı sorununu hem Ramazan Bayramı’nda hem de Kurban Bayramı’nda çözüyor.

VakıfBank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

VakıfBank, 36 aya varan vadeli, yüzde 1,51 faiz oranlı ve esnek ödeme seçenekli Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi tüm kamu personellerine, özel sektör çalışanlarına ve emeklilere kolayca kullandırılıyor. VakıfBank, İhtiyaç Kredisi için başvuruda bulunanların talebine göre 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisini yüzde 1,51 faiz oranıyla kullandırarak vatandaşın cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

VakıfBank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi, avantajlı ödeme seçenekleriyle sunuluyor:

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Son taksit balon ödemeli,

Değişken taksitli olarak geri ödeme yapabilirsiniz.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi kampanyasına nasıl başvurulur?

VakıfBank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak bir kısa mesaj kadar kolay… VakıfBank’ın İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanmak için beklemek gerekmiyor, kredi anında onaylanıyor.

VakıfBank’ın Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvurmak için atacağınız kısa mesaj ise şu şekilde: KREDI, T.C. Kimlik No, Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e kısa mesaj. Kısa mesaj ile Ramazan Ayı İhtiyaç Kredisi başvurusu aşağıdaki gibi gönderiliyor:

KREDI 12345678910 3000

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@