Temel hedefinin kurumsaldan bireysele çeşitlilik gösteren müşterilerinin toplam finansal ihtiyaçlarını, özel bir yaklaşım ile karşılayabilmek olan ve bunu misyon edinen Vakıf Bank 18 yaşını dolduran vatandaşların acil ihtiyaçlar karşısında zorlanmamaları adına 5000 TL Mini Kredi Kampanyasının müjdesini verdi. Detaylar Heberimizde..

VakıfBank ülkemizin her bir noktasında, çocukluktan-emekliliğe, hayatın her döneminde, ihtiyaç duyan herkese her koşulda ulaşan, destek olan, ihtiyaçlara göre çözüm üreten, toplumun her kesiminin daima yanında olmayı amaç edinen bir vizyonla müşterilerinin yanında olarak resmi internet sitelerinde de düşük faiz ve vadelerle kredi sunumlarını yapmaktadır.

Kamu bankası olarak vatandaşlarımıza ve emeklilerimize hizmette sınır tanımayan VakıfBank, 18 yaşından büyükler için acil ihtiyaçların ertelenmemesi adına "5 BİN TL Mini Kredi Kampanyası" düzenlediklerini bildirdi. Kredi kampanyasına başvuruların internet bankacılığı ve banka şubelerinde vatandaşlarımıza gerekli kolaylığı sağlayarak hizmete sunulmaktadır.

Acil nakit ihtiyaçlarının ertelenmemesi adına "5000 TL Mini Kredi Kampanyası" %1,60 faiz oranı ile sunulmaktadır. Acil ihtiyaçların giderilmesi amacıyla uygun geri ödeme avantajlarından yararlanarak bu olanaktan 18 yaş ve üzeri tüm vatandaşlarımız faydalanabilecektir. Eşit olarak 10 aya bölünecek taksit imkan hakkıyla bu krediden sizlerde başvurunuzu yaparak acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

5000 TL Mini Kredi ile 18 Yaş Üzerindeki Vatandaşlara Müjde!

VakıfBank acil durumlar adına toplumumuzda, ihtiyaç sahibi kesimlerin yaralarına merhem olmak için düzenli olarak faaliyetlerini sürdürerek 18 yaşını dolduran vatandaşlarına %1,60 faiz oranı ile 5000 TL tutarında Mini Kredi Kampanyası ile destek veriyor. VakıfBank köklü tarihinde, giderek yükselen başarı ivmesiyle, daha önceleride düzenlediği kredi kampayalarında olduğu gibi adından birkez daha başarıyla destekçiniz olmak hedefimiz misyonuyla ön plana çıkmıştır.

va52-5

VakıfBank 5000 TL Mini Kredi İçin Nasıl Başvurulur?

VakıfBank aracılığı ile yapılacak olan başvurular direkt şekilde başvuru sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. İnternet şubesi, mobil uygulama ve bankaya ait şubeler başvuru kanalları olarak hizmet sunmaktadır. Hem çalışan hem de emekliler bu kanallar vasıtasıyla başvurularını yapabilecektir. Kredi notuna göre uygunluk onayı alan vatandaşlar krediyi kullanma hakkına da sahip olabilecektir. Tabi ki daha önceden bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarınızın da düzenli ödenmesi gerekmektedir. Kimlik ve gelir belgesi ile bankaya başvuran her vatandaşa anında onay verilmektedir. Uzun zamandır maaşlı bir şekilde çalışıyor ya da emekli maaşına sahipseniz daha yüksek limitler üzerinden kredi de alabilirsiniz. En düşük miktarlı 5000 TL limitli kredi ise nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara yöneliktir.