Çukur izleyicileri bu haberle deliye döndü. Çukur'un en önemli karakterlerinden Vartolu Saadettin izleyiciler tarafından her bölüm geri dönecek diye bekleniyordu.

Çukur izleyicileri bu haberle deliye döndü. Çukur'un en önemli karakterlerinden Vartolu Saadettin izleyiciler tarafından her bölüm geri dönecek diye bekleniyordu. Heyecanlandıran haber geldi. Vartolu Saadettin diziye geri dönüyor! Erkan Kolçak Köstendil sosyal medya hesabından heyecanlandıran paylaşım yaptı.

Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Dizinin özlenen karakteri Vartolu Saadettin'in diziye dönmesi bekleniyordu. Peki Vartolu rolüne hayat veren Erkan Kolçak Köstendil diziye ne zaman dönecek? Erkan Kolçak Köstendil sosyal medya hesabından ne açıklama yaptı?

Çukur dizisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Vartolu Saadettin diziye ne zaman geri dönecek? Çukur dizisinde Vartolu karakteri Yamaç'ın isteği üzerine Afganistan'a gönderilmişti. Çukur dizisinin fanları Vartolu karakterinin diziye geri dönmesini bekliyorlardı. Sosyal medyadan Vartolu karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil'e dizinin hayranları sürekli olarak ne zaman döneceğini soruyorlardı.

YENİ DİZİNİN FRAGMANINI YAYINLADI

Erkan Kolçak Köstendil bu sorular üzerine bir paylaşım yaptı. Vartolu diziye dönecek diye beklerken, Konuşma isimli mini bir dizinin fragmanını yayınladı. Mini bir dizi olan Konuşma adlı dizide yer alan Köstendil, Çukur'a bir süreliğine ayar verdiği öğrenildi. Oğlu doğduktan sonra bir süre Çukur'a ara vermek isteyen Köstendil, yakında diziye dönecek.

Vartolu karakteriyle önümüzdeki bölümlerde diziye dönmesi beklenen Erkan Kolçak Köstendil, henüz dönüş tarihi ile ilgili net bir haber vermedi, ancak yakın çevresine önümüzdeki haftalarda diziye döneceğini söylediği iddia edildi.