Vatan Şaşmaz neden öldürüldü? Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü, kim öldürdü?

Vatan Şaşmaz 4. ölüm yıldönümünde arkadaşları ve yakınları tarafından anılıyor. Peki Vatan Şaşmaz neden öldürüldü? Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü?

Magazin 27.08.2021 - 14:06 27.08.2021 - 14:07 Volkan Arık

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz 4 yıl önce bugün öldürülmüştü. Ölümü ile herkesi kahreden Vatan Şaşmaz 4 ölüm yıldönümünde yakın arkadaşları Pınar Altuğ ve Melike Öcalan tarafından özlemle anıldı. Sosyal medya hesaplarından Vatan Şaşmaz ile ilgili paylaşımlarda bulunan 2 ünlü isim hala çok üzgün olduklarını ve onu çok özlediklerini dile getirdi. Bu paylaşımlar sonrasında Vatan Şaşmaz'ın ölüm nedeni yeniden gündeme geldi. Peki Vatan Şaşmaz neden öldürüldü? Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü? Vatan Şaşmaz’ı kim öldürdü?

Vatan Şaşmaz cinayeti 4 yıl önce bugün hem gündemi hem de sosyal medyayı çalkalanmıştı. Ünlü oyuncu ve sonucunun bir otel odasında ölü bulunması ve platonik aşk cinayetine kurban gitmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ölümünün üzerinden 4 yıl geçtikten sonra Vatan Şaşmaz'ın yakın arkadaşları Melike Öcalan ve Pınar Altuğ sosyal medya hesaplarından duygu dolu mesajlar paylaştı. Bu paylaşımlar sonrasında Vatan Şaşmaz'ın ölüm nedeni bir kez daha gündeme geldi. Peki Vatan Şaşmaz neden öldürüldü? Vatan Şaşmaz’ı kim öldürdü?

VATAN ŞAŞMAZ NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz 4 yıl önce bugün bir otel odasında eski manken ve eski sevgilisi olan Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştü. Vatan Şaşmaz'ın ölü bulunması gündeme bomba gibi düşerken uzun süre boyunca bu ölüm konuşulmuştu. Ünlü oyuncu o sıralar Çocuklar Duymasın isimli dizide Pınar Altuğ ile birlikte rol alıyordu. Gelen ölüm haberi sonrasında oyuncunun ailesi ve arkadaşları adeta yıkıldı.

vatan-sasmaz-neden-olduruldu-vatan-sasmaz-kac-yasinda-oldu-kim-oldurdu-1

VATAN ŞAŞMAZ KAÇ YAŞINDA ÖLDÜ?

Vatan Şaşmaz'ın katili eski sevgilisi Filiz Aker’di. Yakışıklı oyuncu hayatını kaybettiğinde henüz 42 yaşındaydı. Bu haber hayranlarını ve sevdiklerini yasa boğarken uzun süre boyunca da olayın nasıl gerçekleştiği konuşulmuştu.

VATAN ŞAŞMAZ 4. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILIYOR

Eski sevgilisi tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz 4. ölüm yıldönümünde sevdikleri ve arkadaşları tarafından anılıyor. Ünlü oyuncunun yakın arkadaşları Pınar Altuğ ve Melike Öcalan sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla özlemlerini dile getirdi. Sabah şekerleri isimli programı Vatan Şaşmaz ile birlikte sunan Melike Öcalan sosyal medya hesabından beraber çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak altına "Öyle çok şey var ki yazılacak... Belki de bir ömre yetmeyecek kadar güzel anılar. Öyle güzel anılar biriktirdik ki anlatılmaz yaşanır. İyi ki yaşamışız. İyi ki güzel cümlelerle geçmişsin bu hayattan" notunu düştü. Vatan Şaşmaz'ın Çocuklar Duymasın dizisinden rol arkadaşı olan Pınar Altuğ da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Özlüyorum" ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@