CarrefourSA, Migros A101, BİM ve Şok’a giden vatandaşlar 50 TL iade alıyorlar. Market alışverişi yapanlar için nefes aldırıcı bir gelişme yaşandı. Haberin detayları sayfamızda yer alıyor.

İstanbulkart kampanyası başlatıldı. Neredeyse her alanda sarfedilen İstanbulkart ile alakalı kampanyalar yakından takip ediliyor. Kampanya kapsamında kart sahiplerine 50 TL iade edilecek. Buna göre, Ramazan ayı süresince İstanbulkart ile A101, Bim, CarrefourSA, Getir, Migros ve Şok Marketler’de toplamda 500 TL ödeme yapılırsa 50 TL nakit iade kazanılacak. Kampanya 1 Mayıs tarihinde sona erecek.

CarrefourSA, Migros A101, BİM ve Şok’a gidecekler dikkat: 50 TL iade alacaksınız!

• İstanbulkart ile 2 Nisan – 1 Mayıs 2022 tarihleri arasında A101, Bim, CarrefourSA, Getir, Migros ve Şok Marketler’den yapacağın toplam 500 TL ödemende 50 TL İstanbulkart’ına para iadesi alacaksınız
 
• Kampanya boyunca yapılacak 500 TL’lik ödemenin bütününün aynı İstanbulkart ile yapılması elzemdir. 

• Bir kullanıcı kampanyadan bir kartı ile bir kez yararlanabilir

• Sosyal Destek Kartları ile yapılacak market ödemeleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 
• Kampanyaya dijital kişiselleştirme prosedürünü tamamlamış, bütün İstanbulkart kullanıcıları katılım yapabilecek

Gözden kaçırmayın

18 ile 25 yaş arasında olanlara, 35.000 TL ihtiyaç kredisi verecek bankalar yayınlandı! 18 ile 25 yaş arasında olanlara, 35.000 TL ihtiyaç kredisi verecek bankalar yayınlandı!

• Dijital kişiselleştirme prosedürü yapılmadıysa İstanbulkart Mobil bit.ly/İstanbulkart_mobil linkinden indirilerek ya da www.İstanbulkart.İstanbul adresinden kişiselleştirme prosedürü tamamlanabilir. Açık rıza ve en az bir ticari elektronik ileti izni verilerek kampanyalara katılım sağlanabilir.

• Gün içersinde oluşturulan ödeme iptalleri toplam ödemeye dahil değildir. İptal işlemleri ardından toplamda 500 TL ödeme yapılmış olması gerekmektedir.

• Ödül 50 TL, 500 TL toplam ödemenin tamamlandığı günün ertesi gün ödeme oluşturulan İstanbulkart’a TL talimat olarak yüklenecektir.

• Talimat olarak yüklenen mükafat TL, rastgele bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yolu ile tanımlanabilir.

• Kampanya koşullarında yer alan çerçeve sözleşme, açık rıza ve ticari elektronik ileti izin onaylarının, kampanyaya husus prosedürün gerçekleşme tarih/saatinden evvel verilmesi durumunda kampanyadan faydalanılabilecektir.

• Kullanıcı bilgilerinin işlenebilmesi, gerçekleştirdikleri işlemlerinin izlenebilmesi ve kampanya mükafatlendirmesi açık rıza izinlerinin bulunmasına bağlıdır. Açık rıza verilmesine dair metinlerimizde belirti edilen şekilde bilgilerinin işlenmesine rızası olmayan kullananlara kampanya koşullarında belirti edilen işlemleri yapmalarına karşın işlemleri izlenemeyeceği amacıyla mükafatlendirme yapılamaz. Açık rıza tercihi İstanbulkart Mobil üzerinden düzenlenebilir.

• Kullanıcıların kampanyalara katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi amacıyla daha eskiden alınan ticari ileti onaylarına gereksinim duyulmaktadır. Kampanyalardan haberdar olmak ve katılmak amacıyla ticari elektronik ileti seçimleri İstanbulkart Mobil’den düzenlenebilir.

• Kampanya mükafat bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni olmayan kullananlara mükafat TL yüklemesi yapılacak fakat SMS iletişimi yapılamayacaktır.

• Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.