Garanti Bankasından kelepir gayrimenkuller! 42.147 TL'ye tarla, 90.000 TL'ye konut, 280.000 TL'ye müstakil ev büyük ilgi gördü. Vatandaşlar kapıda kuyruk oldu.

Garanti Bankasından kelepir gayrimenkul haberleri vatandaşları sevindirdi. Avantajlı fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyenler için müjde Garanti Bankası’ndan geldi. Kelepir gayrimenkul seçenekleri sayesinde 42 bin TL civarlarında tarla, 90 bin TL civarlarında ev konutu ve 280 bin TL’ye villa fırsatını kaçırmayın! Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde yatırım yapmak için ayrıcalıklı fırsatları yakalayın! İşte Garanti Bankası’nın sizler için oluşturmuş olduğu gayrimenkul listesine dair ayrıntılar! Gayrimenkul listesini yenileyen Garanti Bankası, oldukça uygun fiyatlarda yatırım avantajını müşterilerine sağlıyor. Bankanın elinde bulundurduğu konut ve arsa imkanları sayesinde vatandaşlarda uygun fiyatlı konut sahibi olabiliyor. Birçok ilde yatırım yapma fırsatı yakalayan kişiler konut, arsa ve müstakil evlere bankanın elinde olan gayrimenkulleri alarak sahip olabiliyor. Farklı özelliklere sahip tüm gayrimenkuller, uygun fiyatlardan satışa sunuluyor.

Gözden kaçırmayın

Bitmedi! Boğaziçi Üniversitesi Nefreti Bitmedi! Polis Müdehaleleri, Gözaltılar, İşkence... Sonuç? Bitmedi! Boğaziçi Üniversitesi Nefreti Bitmedi! Polis Müdehaleleri, Gözaltılar, İşkence... Sonuç?

Yenilenen Listede Yok Yok!

Vatandaş kuyruk oldu! Bedavadan biraz ucuza 42.147 TL'ye tarla, 90.000 TL'ye konut, 280.000 TL'ye müstakil ev! Garanti Bankası bünyesinde yer alan konut ve arsa satışları dikkat çekmeye devam ediyor. Bankalar, kredi vermeden önce müşterilerinin gösterdiği teminatlara kredilerin ödenmemesi durumunda el koyabiliyor. Banka bünyesine giren bu mülkler ise daha sonra uygun fiyatlarda satışa çıkarılıyor.

Bankalar, bu seçeneği istemeyerek uygulasa da faaliyet alanları dışında kaldığı için mülkler maliyetli oluyor. Bu sebeple banka bünyesinden çıkarılmak istenen gayrimenkuller, Türkiye’nin birçok yerinde kelepir fiyatlarda satışa sunuluyor. Vatandaşlar, Üsküdar’da bulunan 56 m2 bir eve 250 bin TL gibi rakamlarda sahip olabiliyor. Bu şekilde birçok yerde birçok yatırım yapma fırsatı da doğuyor.

Ev ve Arsa Sahibi Olmak Hayal Değil!

Yakın bir zaman içinde güncellenen listede ise yok yok! İstanbul’un Esenyurt ilçesinde satışa sunulan 92 m2 bir ev 250 bin TL civarlarında satışa çıkarılıyor. Az sayıda olan birçok ev için fırsatlar değerlendiriliyor.

Garanti Bankası sayesinde konut, müstakil ev, arsa, bahçe vb. gayrimenkullere sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor. Her bütçeye uygun ev ve arsalar farklı özelliklere sahip olduğu için herkese uygun seçenekler de rahatlıkla bulunabiliyor. Kelepir gayrimenkullere, uygun bir fiyattan sahip olmak isteyen kişiler bankanın internet sitesinden işlem yapabiliyor.