Hyundai cüzdan dostu otomobiller satmaya başlıyor. Dar gelirli vatandaşlar için kaçırılmaz fırsat geldi. Bu araç sadece 120.000 TL hem de sıfır.

Peş peşe açıklandı. Vatandaş sıraya girdi! Hyundai bu modeli 120 bin TL’ye satacak; Bu fiyat daha önce ne görüldü, ne duyuldu! Türkiye'de oldukça fazla satan ve en önemli markalar arasında yer alan Güney Koreli büyük marka Hyundai yeni fiyat politikası ile takdir topluyor. Ülkemizde araba fiyatlarının arşa çıkması sonrasında, Hyundai herkesin alabileceği ucuz modelleri Türkiye'ye getiriyor. 
Son zamanlarda Türkiye'de çok mühim bir piyasaya sahip Güney Koreli otomobil üreten firması olan Hyundai bilhassa son modelleri ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda. İşte Hyundai’nin 120 bin TL’ye satacağı o model ve detayları... 

Hatta şu anda bayilerde sıfır otomobil bulmak bile nerdeyse imkânsız duruma gelmiş halde. Dünya çapında devam eden çip krizi otomotiv sektörünü derinden etkilemeye devam ediyor. Sıfır otomobil alacak olanlara ise bayilerden ileri tarihlere randevu veriliyor. Ucuz otomobil konusu ile ilgili en can alıcı hamleler ise ülkemizdeki her modeli olabildiğince ilgi gören Hyundai’den gelecek gibi duruyor. 

Gözden kaçırmayın

Bülent Arınç'tan Süleyman Soylu Açıklaması "Maganda" Oldu! Arınç Fena Yorumlar Yaptı Fena... Bülent Arınç'tan Süleyman Soylu Açıklaması "Maganda" Oldu! Arınç Fena Yorumlar Yaptı Fena...

Crossover model Casper ile ilgi çeken Hyundai şu dönemde ise Casper'ın ticari versiyonu Casper Van modelini üretti ve tanıttı. 
Yeni Hyundai Casper,  sadece 3595 mm uzunluk, 1595 mm genişlik, 1575 mm yükseklik ve 2400 mm aks uzaklığına sahip oluyor. Fakat bu boyutlar, aracın gerisinde yeterli alan bırakmıyor. Bu amaçla ticari Casper Van modelinde, kargo bölümü amacıyla arka koltuklar tamamıyla dönem dışı bırakıldı. 

Hyundai Casper Van 4 ileri otomatik şanzımanla geliyor. Giriş civarında 15 inç çelik jantlar, altı hava yastığı var. Isıtmalı ve elektrikli katlanır yan aynalar sa araçta standart olarak bulunuyor. 

Yeni Hyundai Casper Van modelinin şu an amacıyla Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair resmi bir açıklama şuan için yok. Fakat iddialara göre Hyundai şu an amacıyla kendi üklesinde satışa çıkardığı modelin fiyatında büyük bir sürpriz yaparak lansmana özel 120.000 TL gibi bir fiyata satacak. Hyundai Casper Van'ın başlangıç fiyatı güncel kurla 10 bin 30 dolara gelir iken ilk etapta 8 bin 500 dolar gibi bir rakamla satışa çıkacağı konuşuluyor.