Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 2 müjde birden! Erdoğan son dakika Temel İhtiyaç Kredisi ve tüm borçların ertelenmesi için açıklamalarda bulundu! Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde müjdeler peş peşe geliyor! Tüm vatandaşlar bayram edecek! Cumhurbaş

Antalyaspor Galatasaray maçını izle Bein Sports şifresiz Antalya GS netspor jestyayın taraftarium24 maç izle Antalyaspor Galatasaray maçını izle Bein Sports şifresiz Antalya GS netspor jestyayın taraftarium24 maç izle
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 2 müjde birden! Erdoğan son dakika Temel İhtiyaç Kredisi ve tüm borçların ertelenmesi için açıklamalarda bulundu! Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde müjdeler peş peşe geliyor! Tüm vatandaşlar bayram edecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 müjde birden!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk müjdesini bugün açıklarken, yeni müjdesini yarın duyuracağı öğrenildi. İşte Erdoğan'ın Temel İhtiyaç Kredisi duyurusu ve tüm borçların silinme duyurusu!

Erdoğan'dan Temel İhtyiaç Kredisi açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ihtiyaç kredileriyle ilgili konuşmalarında yeni desteklere değindi! Erdoğan Temel İhtiyaç Kredisi verecekleri vatandaşları açıklayarak destek miktarı tutarlarını açıkladı!

Sosyal medya adresinden pandemi döneminde yapılan hizmetleri sıralayan Cumhurbaşkanı;Erdoğan'dan Temel İhtiyaç kredisi duyurusu geliyor!

Erdoğan bu paylaşımı sonrası Temel İhtiyaç Kredisi duyurusu 15 Mart pazartesi günü geleceği duyuruldu! Erdoğan yeni kredi paketi ve İnsan Hakları Eylem Planı paketlerini 15 Mart pazartesi günü açıklıyor. Ucuz kredi duyurusunun adı yine Temel İhtiyaç Kredisi olurken, asıl büyük bomba Borçların silinmesi olacak!

Borçlar siliniyor!

Erdoğan 2. büyük müdjesini Milliyet ve Sabah açıkladı! Sabah'tan Eda Işık ve Milliyet'ten Ayşegül Kahvecioğlu yeni ekonomi paketine dair açıklamalarda bulundu.

Milliyet Gazetesi, "Edinilen bilgiye göre, yatırımcılara vergi indirimleri, bedelsiz arsa temini, ucuz kredi gibi olanakların sunulacağı pakette, borçlara yeni ertelemelerin gündeme gelebileceği ifade ediliyor. Pakette makroekonomik istikrar politikaları kapsamında enflasyon ve cari açıkla mücadele, finansal sektör ve kamu maliyesi konularına öncelik verilecek. Yapısal politikalarda ise kurumsal yapı, yatırımlar ve rekabet politikalarına yönelik adımlar yer alacak." ifadelerini aktardı.

Sabah Gazetesi'ndeki haberde ise , "Ekonomi paketinde, belediye iştirakleri ve bütçe genel denetimi dışındaki kurumların harcamalarıyla ilgili de başlıklar da bulunuyor. Ayrıca yatırımcılara vergi indirimleri, bedelsiz arsa temini, ucuz kredi gibi olanakların sunulacağı pakette, borçlara yeni ertelemelerin gündeme gelebileceği ifade ediliyor." denildi.

ilan365.net ne diyorsa o!

Daha önce tüm tedbirleri ve yeni destekleri bir gün önceden öğrenen okuyucularımıza yeni müjdeyi biz duyuralım! Erdoğan, ucuz kredi adı altında Temel İhtiyaç Kredisi duyurusu yaparken, borç erteleme, SGK, Vergi, Kredi, Kredi Kartı ve fatura borçlarına gelecek!