Bugün gelen son dakika haberi sonrasında vatandaşlar mest oldu. Faturalı cep telefonu hat sahiplerine 16.000 TL ödeme müjdesi verildi. Vatandaşın gözleri parladı! Anında alabilirsiniz...

Vatandaşın gözleri parladı! Faturalı cep telefonu hat sahiplerine 16.000 TL ödeme fırsatı! Hemen alabilirsiniz... Nakit gereksinimi olan faturalı hat sahipleri bundan sonra basitçe 16 bin TL nakit çekebilecek. Peki nasıl alınır? Başvuru nasıl yapılır? Her geride bıraktığımız gün biraz daha zorlaşan ekonomik koşullar vatandaşlarımızı kredi almaya teşvik ediyor. Bu bağlamda, kredi veren bankalar müşterilerin birtakım koşulları sağlamasını istiyor. Bu koşullara makul olmayan müşteriler ise kredi ne yazık ki alamıyor. Kredi almak isteyen müşteriler seçenek yol olarak faturalı kredi fırsatının detaylarını araştırıyor. 

Faturalı hat kullananlara büyük müjde verildi

Artık faturalı hat ile kredili nakit bulma fırsatı mevcut. Bankalara kredi başvurusunda bulunmasına karşın kredi çekemeyen müşteriler, değişik nakit bulma yöntemlerini incelemeye başladı. Son dönemlerde pek çok vatandaş, Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom hatlarına sahip olan vatandaşlara kredi fırsatı yayınlayan bankaları inceliyor.

Kredi notu düşük olan kişiler, bankalar doğrultusundan kredi çekebilecek. Tabletler ve telefonlar, üç operatör doğrultusundan aniden çok taksit ile satışından ortaya gelen pek çok teknik müşteriler doğrultusundan olabildiğince yoğun ilgi görüyor.

Faturalı Hatla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom firması, cep telefonu satarken kredi kartı ile cep telefonuna geçişe yasak koydu. 4 sene vadeli cep telefonu alım işlemlerini öneri etmek amacıyla tetkik yapıyor. Kredi fırsatından yararlanmak amacıyla, faturaların derli toplu olarak ödenmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen ödeme ardından fatura alındığında 1 gün ve 2 gün vadeli ödeme fırsatları sunulmaktadır. Türk Telekom firması doğrultusundan uygulamaya koyulan kampanyada kredi limiti 16 bin TL olarak planlandı. Sizde krediye yönelik ayrıntıları öğrenmek amacıyla Turk Telekom resmi internet adresine giriş yapabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bizzat Turk Telekom şubelerine gidebilirsiniz.

Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatlarından alım satım gerçekleştirerek acil paraya döndürmek isteyen müşterilerin faturalı hatlarda kredi kullanmak amacıyla makul olması gerekiyor. Bu koşullar şu şekilde;

- 2 yıllık konut ve profesyonel telefon aboneliği yapmanız lazım 

- 2 yıl ve daha uzun süreli internet aboneliği yapmanız lazım 

- Kişinin kişisel adına kayıtlı faturalı bir hat bulunması lazım

- Aynı hattın en az 6 ay kullanılması lazım

Akaryakıt Fiyatlarını Düşüren Kampanya Geldi! Benzin ve Motorin Hiç Bu Kadar Ucuz Olmadı! Akaryakıt Fiyatlarını Düşüren Kampanya Geldi! Benzin ve Motorin Hiç Bu Kadar Ucuz Olmadı!