Vatandaşlar bu ödemeden faydalanmak için habere yönelik ayrıntıları araştırıyor. Peki nasıl alınır? Nereye başvuru yapılır? Koşullar neler? Detaylar haberimizde sizlerle..

Emekli vatandaşların hesaplarına geri ödeme koşuluna bakılmaksızın belirli bir tutarda promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Bankalar maaşlarını kendi şubesine taşıma işlemlerini yapan emeklilere promosyon ödemesi yapmak için birbirleri ile adeta rekabet içerisine girdi. Bir promosyon gelişmesi de Yapı Kredi bankasından duyuruldu. Vatandaşa 2.000 TL ödeme müjdesinin tüm detayları haberimizin devamında sizelerle...

Yapı Kredi Emekliye Promosyon Müjdesi

Emekli vatandaşlar için bir güzel gelişme de Yapı Kredi tarafından geldi. Banka resmi internet adresi üzerinden müşterilerine yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklama içerisinde maaşlarını Yapı Kredi bankasına taşıyan vatandaşların verdikleri taahhüt kapsamında hesaplarına 2.000 TL promosyon ödemesi yatırılacağı belirtildi. 

Promosyon ödemesi içinse son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olacak. Bu tarihi kaçıran vatandaşlar başvuru yapamayacak. Yapı Kredi tarafından gerçekleştirilen açıklama ve başvuru koşullarına yönelik ayrıntıları sizler için araştırdık. Banka 2.000 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Emekli maaşlarını Yapı Kredi bankasına taşıyan vatandaşlar bu promosyon ödemesinden geri ödemesiz bir şekilde yararlanacak. Yapı Kredi resmi internet adresi üzerinden promosyon ödemelerine yönelik ayrıntıları paylaştı.

Başvuru İçin Son Tarih 31 Aralık 

Promosyon ödemesi gerçekleştiren bankalar arasına bi diğer yeni banka daha eklendi. Yapı Kredi tarafından başlatılan kampanya kapsamında başvurular 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. Mobil bankacılık ve aynı zamanda banka şubeleri aracılığıyla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi bankası mobil bankacılık aracılığıyla SGK maaşına sahip olan vatandaşlar referans sunarak kampanyaya katılım sağlayabilecek.

Aynı zamanda belirtilen sms iletişimi ile olumlu bir geri dönüş sağlanması halinde işlemler anında gerçekleştiriliyor. Kampanya katılımlarını ise 5 iş günü içerisinde yapmak zorunlu tutulmuştur. Düzenlenen bu kampanya emekli olan tüm vatandaşlar için geçerliliğini sürdürmektedir. Emekli maaşını Yapı Kredi bankasına taşımak isteyen emekli vatandaşlar sunulan bu promosyon ödemesinden koşulları sağladığı taktirde anında faydalanabilecekler.

Yapı Kredi'dan 2.000 TL

Yapı Kredi emekli vatandaşlara 2.000 TL tutarında promosyon ödemesi yapıyor. Bu kapsamda promosyon ödemesine yönelik ayrıntıları Yapı Kredi müşteri hizmetleri üzerinden, Mobil bankacılık üzerinden, Yapı Kredi resmi internet adresi üzerinden ya da bizzat size en yakın Yapı Kredi şubesine müracaat ederek öğrenebilirsiniz. Emekli maaşınızı Yapı Kredi bankasına taşımak için mobil bankacılığı kullanabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da şubelere giderek bu işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.