Vatandaşlara Uyarı: Özel Araçlarınızı Kullanmayın!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer başta olmak üzere yetkililer İzmir'de vatandaşların özel araçları ile sokaklara çıkmaması ve trafikte bulunmamaları çağrısında bulundu. Vatandaşların gerekli önlemleri alması uyarısında bulunan yetkililer, ö

Gündem 30.10.2020 - 20:57 04.05.2021 - 04:24 İlan35
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer başta olmak üzere yetkililer İzmir'de vatandaşların özel araçları ile sokaklara çıkmaması ve trafikte bulunmamaları çağrısında bulundu. Vatandaşların gerekli önlemleri alması uyarısında bulunan yetkililer, özellikle de özel araçlar yerine bugün kent genelinde gece 00.00'a kadar toplu taşımaların ücretsiz olacağını açıkladı.

İzmir-Çeşme Otoyolu'nda ise yoğunluk nedeniyle araçların durma noktasına geldiği, çok sayıda arabanın özellikle de ilerlemekte zorluk çektiği göze çarptı. Vatandaşların korku ve panik nedeniyle İzmir'in farklı noktalarına gitmeye çalıştıkları gözlemlenirken, Çeşme'de yoğun kalabalık olabileceği uyarısında bulunuldu.

Vatandaşların, özellikle de Çeşme'de kalabalık alanlarda bulunmaması, özel araçlarını yollarda bırakmaması ve panik olmaması çağrıları devam ediyor. Şimdiye kadar 13 vatandaşın öldüğü, 438 yaralının olduğu bilinmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@