Son yapılan zamlar sonrası vatandaş akaryakıt protestolarına başladı...

Yol kapatan taksicilerin eylemi sebebiyle yoldaki trafik alkışı bir süre dururken vatandaşın ve diğer sürücülerin de kornalarına basarak eyleme destek verdiği görüldü.

Mersin’de Forum alışveriş merkezi kavşağında yolu kapatan taksiciler bir süre slogan atarak artan akaryakıt fiyatlarına tepki gösterirken yoğun destek ile de karşılaştılar.

Taksicilerin eylemi sebebiyle yoldaki trafik alkışı bir süre dururken normal şartlarda trafik akışının durmasına tepki göstermesi gereken sürücüler de protestoya katılarak taksicilere destek verdi.

Akşam saatlerinde gerçekleşen protesto sonrası yolu açan taksicilerin olaysız şekilde dağılması ile birlikte eylemden alınan görüntüler CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır tarafından da, “Mersin’de taksici esnaflarımız, akaryakıta gelen zamları protesto ediyor. Benzin ve motorin 30 liraya dayandı! Esnafların artık dayanacak gücü kalmadı!” sözleri ile paylaşıldı.

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!