Peş peşe açıklama yapıldı. Milyonlara bayram öncesi bomba haber verildi. Yarın sabah hayata geçiyor! Saat 09.30'da 2.750 TL ödeme verilecek! İşte tüm detaylar

Ve artık netleşti! Yarın sabah hayata geçiyor! Saat 09.30'da 2.750 TL ödeme verilecek! SGK ile yapılan antlaşma ile emeklilerin şimdi almış oldukları maaşları bu bankaya taşımaları durumunda ek ödenekten faydalanmaları sağlanacak. Nisan sonuna kadar başvuru işlemlerinin yapılması gerekir. 

Emeklilere 2.750 TL'ye Varan Nakit 

SGK ile el sıkışan Şekerbank ile İNG Bank, 3 sene süresince emekli yurttaşların maaşlarını bu bankalardan alma sözü vermeleri karşılığında kendilerine 2.750 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi yapacaklarını açıkladı. Nisan ayı sonuna kadar başvuru işlemlerini sağlayan tüm emekçi yurttaşların faydalanabilecekleri promosyon ödemeleri ek bir şekilde pek çok bankacılık hizmetini de ayrıcalıklı bir biçimde kullanılması sağlanacak. Dijital kanallar üzerinden çok basit bir şekilde maaş taşıma işlemlerini yerine getirmek ve emekli promosyon avantajlarından faydalanmak olası duruma gelmektedir.

Emekli maaşını Şekerbank ya da İNG Bank bağlamında 3 sene vakit içinde alma sözü veren emekli vatandaşlara 2 .750 TL'ye varan ek ödeme yapılacak. Şekerbank emekli müşteri paketi kapsamında sunulacak promosyon ödeneğine ek bir şekilde 90 gün ertelemeli olacak şekilde ve avantajlı faiz civarlarına sahip kredi desteği gibi pek çok ayrıcalıklı bankacılık hizmeti de sunuluyor.

Gözden kaçırmayın

Pamuk Eller Yine Cebe! Suriyelilerin Yaşam Standardı İyileştirilecek! Türkiye'nin Aile Bakanlığının Derdi Bu... Pamuk Eller Yine Cebe! Suriyelilerin Yaşam Standardı İyileştirilecek! Türkiye'nin Aile Bakanlığının Derdi Bu...