Sigortalılık zamanını ve yaşını tamamlamış olan fakat emekli olabilmek amacıyla hesaplanan prim ödemesini yapamamış olan vatandaşlara, Denizbank’tan büyük hizmet! Banka, yeni devrede emekli olmanın hayalini kuran ve durumu hazırda emekli olan müşterilerine, avantajlı kredi hizmetleri geliştirdiğini duyurdu. İşte Denizbank’ın yeni devre emekli kredi hizmetlerine dair haberin devamı…

Ve bugün karar çıktı! Son dakika 100.000 TL borcunuzu o banka karşılayacak! İşte detaylar... SGK, ülke sınırları amacıyla da yaşam sürdüren ve ülke vatandaşı olan kişilerin, sigortalılık süresi, yaş ve prim ödemesi şartlarını yerine getirmeleri durumunda emekli olmalarına ve bunun karşılığında da emekli aylı olmalarına imkân sağlamaktadır. Bu noktada yurttaşların yaşlılık dönemlerini garanti altına alma isteklerine destek olmak isteyen Denizbank, başka iki koşulu gerçekleştiren fakat prim ödemesi koşulunu sağlayamayan vatandaşlara kredi hizmeti sunacağını açıkladı. Ek olarak durumu hazırda emekli olmuş olan vatandaşlar amacıyla de kredi hizmeti sunacağını ilan eden Denizbank, iki hizmetinin de ayrıntılarını paylaştı. Denizbank’ın emekli olmak isteyen vatandaşlar amacıyla geliştirmiş bulunduğu kredi hizmetinin üst limiti 100 bin TL olarak belirlendi. Banka söz hususu hizmetinin azami vade miktarını 36 ay, aylık faiz seviyesinı ise yüzde 2,11 olarak belirledi.  

Gözden kaçırmayın

Bilal Erdoğan İfşası Ve Tepkilerin Ardından Erdoğan'dan Atatürk Havalimanı İçin Geri Adım! "Pistler Belki Kalır" Bilal Erdoğan İfşası Ve Tepkilerin Ardından Erdoğan'dan Atatürk Havalimanı İçin Geri Adım! "Pistler Belki Kalır"

Son dakika 100.000 TL borcunuzu o banka karşılayacak! 

Denizbank’ın emekli müşterileri amacıyla özel olarak geliştirmiş bulunduğu ikinci kampanya tüketici kredisi başlığı altında duyuruldu. Yeni dönemde detaylı ekonomik ve siyasi faktörler kapsamında olumsuz ilerlemeler kaydeden ekonomi piyasalarına rağmen eli nakde sıkışan emekli müşterilerine bu hizmeti aracılığı ile destek olmak istediğini belirten Denizbank, alakalı hizmetinin üst limitini 50 bin TL olarak belirledi. Hizmetin azami vade adedi 36 ay, aylık faiz seviyesi ise yüzde 2,60 olarak duyuruldu. 

Denizbank’ın emekli müşterileri amacıyla özel olarak geliştirmiş bulunduğu emekli kredisi hizmetlerine, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ya da banka şubeleri aracılığı ile müracaat yapılabilmektedir.