Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası tarafından emekli vatandaşlarımız için SGK işbirliği ile kampanyalar düzenleniyor. Herkese 1875 TL karşılıksız para ödemesi yapılıyor. Bu kapsamda 2022 yılı için özel olarak geliştirilmiş olan emekli promosyonu kampanyasının ayrıntıları, kamuoyu ile paylaşılmıştır. 

 VE MECLİS'TEN GEÇTİ! Herkese 1875 TL karşılıksız para verilecek! Başvuran hemen alıyor! Yoksa 3 yıl beklersiniz... Emekli müşteriler, her ay sabit ve devamlı bir gelire sahip oldukları için hem özel bankalar hem de kamu bankaları tarafından oldukça önemsenmektelerdir. Bankaların her türlü finansman hizmetlerinden rahatlık ile yararlanabilen emekli vatandaşlar, kendilerine yönelik geliştirilen emekli kampanyaları kapsamında bütçelerine en iyi şekilde hitap eden banka tercihlerini yapmaktalardır. Bu kapsamda ihtiyaç kredisinden taşıt kredisi, konut kredisinden kart kampanyalarına birçok kategori altında geliştirmiş oldukları kampanyalarda kamu bankası olmalarının avantajlarını hissettiren kamu bankaları, emekli müşteriler tarafından sıklık ile tercih edilmektelerdir. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası, mevcut emekli müşteri sayılarını arttırmak ve ülke sınırları içerisinde yaşayan emekli vatandaşların içlerinde bulundukları dar boğaza destek olmak amacı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzaladıkları maaş ödemeleri protokolü kapsamında promosyon kampanyası geliştirmektelerdir.

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

Kamu Bankalarından Emekli Promosyonu Kampanyası

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası, SGK ile imzaladıkları maaş ödemeleri protokolü kapsamında ortak içerikli ancak kendi bünyelerinde başvurulara açmış oldukları promosyon kampanyasının detaylarını duyurdu. Bankalar tarafından yapılan açıklamalara göre emekli maaşı hesabını 3 yıllığına ilgili bankaya taşımaya karar veren ve bu karar kapsamında da taahhütname imzalayan tüm emekli vatandaşlara, maaşlarına ek olarak ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi. 

Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan promosyon kampanyası kapsamında emekli vatandaşların hesaplarına yatırılacak olan ek ödeme tutarları, şu şekilde belirlendi:

•    SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olan vatandaşlara: 500 TL

•    SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 625 TL

•    SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 750 TL

Promosyon Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Kamu bankaları tarafından geliştirilmiş olan promosyon kampanyasından fayda sağlamak için bankaların mobil uygulamaları, internet bankacılığı kanalları veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabının taşınmasına yönelik talimat verilmesi gerekmektedir. 

KAYNAK: ilan365.net