Herkesin beklediği açıklama sabah 10:15'de geldi! Emekliye 2000 TL'den fazla ödeme olacak. Son dakika haberi ile her şey değişti. Emekliye müjde...

Ve netleşti! Herkesin beklediği açıklama sabah 10:15'de geldi! Emekliye 2000 TL'den fazla ödeme olacak. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan kişiler amacıyla başlatılan son dakika kampanyasında, acil nakit gereksinimi olan emekliyi bundan sonra 2000 TL'den çok ek ödeme alabilecek. Emekli vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar istedikleri vakit emekli maaşları üstünden 2000 TL ve üstünde nakit avans limitleri ile anında hesaplarına artı para yükleyebilecek. 

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan vatandaşlara ek ödeme alma 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından emekli maaşı alan vatandaşlar, kampanya süresince istedikleri vakit internet bankacılığını kullanarak başvurularını gerçekleştirebilecek. Sadece kamu bankaları doğrultusundan değil, özel bankalar doğrultusundan da başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen emekliler, hangi bankadan emekli maaşı alıyorsa o banka üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. 

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları doğrultusundan başlatılan son dakika kampanyasında, emekli olan vatandaşlar, internet bankacılığı üzerinden istedikleri vakit müracaatlarını gerçekleştirebilecek.  Emekli maaşınızı almış olduğunuz bankanın internet bankacılığı şifresini yaratarak anında müracaatınızı gerçekleştirebilir ve müracaat ardından süratli bir şekilde hesabınıza para yatırabilirsiniz. 

Kamu bankaları, emekli olan vatandaşlar amacıyla yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kullanacak olan vatandaşlara 2000 bin TL ile 15.000 TL ile arasında artı para olanağı sağlamaktadır. Kullandığınız parayı 1 sene vadeye kadar bölerek, taksitli nakit avans limiti olarak da kullanabilirsiniz. 

Akbank'ta emekliye müjde verdi 

Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar da kurtaran hesap isminde bu kampanyaya katılarak, anında müracaatlarını gerçekleştirebilir ve Denizbank'ın bundan sonra para imkanından faydalanabilir. Akbank, Kurtaran Hesap müracaatı gerçekleştirmek amacıyla mobil program Ve hesap üzerinden internet bankacılığı ile müracaat yapabileceğiniz gibi, ilaveten SMS ile de müracaat yapmanız olası olmaktadır.  Akbank şubeleri'nden ve Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden faiz oranları ile eş güdümlü müracaat aşamaları ile ilgili çeşitli verileri öğrenebilirsiniz.