2 özel banka tarafından saat 13.00'te açıklanmış durumda. Nakit para ihtiyacı için vatandaşlara ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Peki kimler alacak? İşte haberimizin detayları

Ve netleşti! Saat 13.00'te resmen açıklandı! Nakit para veriliyor! Vatandaşlar başvuru rekoru kırdı... Acil olarak para lazımsa bankalar ihtiyaç kredileri ile vatandaşların imdadına yetişiyor. Cüzdanların rahatlaması için yapılan bu kampanyaya başvuru rekorları kırılmış durumda. Para sıkışıklığı yaşayan ve para ihtiyacı olan vatandaşların bu durumu gidsermesi için ihtiyaç kredisine başvurması gerekiyor. İhtiyaç kredileri bilindiği gibi yüzde 2.90 ve yüzde 3.00 civarlarında oluyor. Bu rakamlar oldukça yüksek. Fakat banka müşterisi olmanız halinde bu rakamlar yüzde 1.50'ye kadar düşmekte. 

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

Burganbank

Burganbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredileri hız kesmeden devam ediyor. Bu anlamda 50.000 TL'ye kadar 3 sene vadeli olarak kredi alma imkanınız var. Burganbank diğer bankalara nazaran düşük faiz oranları uygulamaktadır. Burganbank kişiye özel olarak kredi uygulamaktadır. Burgan Bank olarak size özel fırsatlar ve makul taksitler ile ihtiyaç kredisi veriyor. 
Eğitim, tatil, evlilik ya da sağlık bağlamında var olan ihtiyaçlarınız için BurganBank düşük masraflı ihtiyaç kredisi alternatifleri ile başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmek amacıyla size en yakın şubemizdeki, eksper Bireysel Bankacılık Yöneticilerimiz ile görüşmeye bekliyoruz. Ayrıca; "Hemen Başvur" formunu kusursuz doldurarak Bireysel Bankacılık portföy yöneticilerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçip gitmesini sağlayabilirsiniz.

Fibabank

Para ihtiyaçlarınız için Fibabanka vatandaşların yardımına koşuyor. Fibabanka ile ihtiyaç kredilerini almanız oldukça basittir. Oldukça makul ve cazip faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı ertelemeden basitçe paranızı alın. İhtiyaç kredisi hesaplama aracımızla bütçenize makul seçenekleri süratlice öğrenebilir, kredi başvurunuzu Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından, 444 88 88 Çağrı Merkezimizden ya da size en yakın Fibabanka Şubemizden süratlice yapabilirsiniz. 
 

KAYNAK: ilan365.net