Ve resmen açıklandı! 50 bin TL’ye kadar para IBAN numarasına yatıyor, son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021!

Ve resmen açıklandı! 50 bin TL’ye kadar para IBAN numarasına yatıyor, son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021! Başvuru koşulları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 18.08.2021 - 11:03 18.08.2021 - 11:03 Volkan Arık

Ve resmen açıklandı! 50 bin TL’ye kadar para IBAN numarasına yatıyor, son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021! Özellikle koronavirüs salgını vatandaşlara ekonomik anlamda oldukça olumsuz etkiledi. Birikmiş parası olmayan bu süreçte gelir elde edemeyen vatandaşlar ise bankaların düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip eder hale geldi. koronavirüs salgını sonrasında ekonomik zorluklarını atlatmak isteyen vatandaşlar için bankalarda her geçen gün yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Son olarak Kredi kampanyasına duyuran banka ING Bank oldu. ING Bank düşük faizli 50.000 TL'ye kadar nakit parayı vatandaşların IBAN hesabına yatırıyor. Bankaya gitmeye ya da herhangi bir evrak götürmeye gerek kalmıyor.

ING’li olan olmayan herkesi yakından ilgilendiren yeni düşük faizli kredi kampanyası duyuruldu. Özellikle koronavirüs salgını sırasında ekonomik anlamda zorluk çeken vatandaşların ceplerinin rahatlatması rahatlaması yüzlerinin görünmesi için yeni bir kampanya yapan ING Bank, 36 aya Varan vadeli 1,35 faiz oranı ile kredi veriyor. Kampanya kapsamında vatandaşlar 5000 TL ile 50 bin TL arasında nakit ihtiyacını giderebiliyor. Peki ING Bank düşük faizli ihtiyaç kredisi nasıl alınır? ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? düşük faizli kredi veren bankalar listesi ve detaylar haberimizde…

ve-resmen-aciklandi-50-bin-tlye-kadar-para-iban-numarasina-yatiyor-son-basvuru-tarihi-31-agustos-1

ING BANK 50.000 TL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

ING Bank yaptığı son dakika açıklaması ile birlikte yüzde 1,35 faiz oranlarından başlayan faizlerle 50.000 TL'ye kadar nakit kredi vereceğini duyurdu. Kampanya kapsamında başvuru işlemlerine online kanallar üzerinden yapmak mümkün. Ayrıca bankaya gitmenize ya da herhangi bir evrak götürmenize gerek yok. ING Bank düşük faizli kredi kampanyası ile 36 aya varan vadeli kredi çekebilir uygun geri ödeme koşulları ile ödemeye başlayabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının son başvuru tarihi ise 31 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

ve-resmen-aciklandi-50-bin-tlye-kadar-para-iban-numarasina-yatiyor-son-basvuru-tarihi-31-agustos-2

ING BANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru şartları da oldukça kolay. Kredi çekmek isteyen vatandaşlara nakit çözüm sağlayan banka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak koşulu ile herkese 50.000 TL'ye kadar acil kredi veriyor. Elbette Kredi notunuz ve kredi sicil durumunuzda kredi çekmek için büyük önem taşıyor. Acil nakit ihtiyaç gereksinimlerinizi karşılamak için sadece ihtiyaç kredisi değil aynı zamanda eğitim kredisi ve konut kredisi gibi kampanyaları da bulunan ING Bank, Ağustos ayının sonuna kadar en düşük faiz oranları ile yaptığı bu kampanyasında herhangi bir evrak gelir belgesi ya da kefil istemiyor. Kredi sicili bozuk olan vatandaşlar ise kefil göstererek ya da gelir belgesi ibraz ederek ING Bank'ın bu kampanyasından faydalanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@