Sedat Peker'in gözaltına alınan basın danışmanı Emre Olur'un savcılığa sevk edileceği öğrenilirken, muhalifler için beklenen o açıklama da geldi. "Operasyon bekleniyor"

Ersan Barkın, Emre Olur için yaşanan süreci aktarırken muhalif gazetecilere yönelik bir operasyon beklentisi olduğunu açıkladı.

Hakkında suç örgütü lideri hükmü bulunan Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın, Peker'in basın danışmanı Emre Olur'un ifadesi alındıktan sonra,savcılığa sevk edileceği bilgisini paylaşırken, muhalif gazetecilere yönelik de bir operasyon beklentisinin olduğunu iddia etmesi endişe yarattı.

Sedat Peker'den Süleyman Soylu'ya dair yeni paylaşımlar

Barkın, "Buna gerekçe olarak da E.Olur’un telefonundan hareketle oluşturulduğu söylenen bir tablo gösteriliyor" derken şu cümleleri kurdu;

Emre Olur'un devlet arşivindeki fotoğrafı trol hesaptan yayınlandı - BoldMedya

Meteoroloji Dışarı Adım Atmayın Diyor! Sağanak Yağış Cumartesi Pazar Günlerini Esir Aldı! Meteoroloji Dışarı Adım Atmayın Diyor! Sağanak Yağış Cumartesi Pazar Günlerini Esir Aldı!

"Emre Olur üzerinde, gözaltına alındığı sırada, aynı gün edindiği iki yeni telefon bulunuyor. Her ikisine de aynı gün simkart takmış. Rehberlerinde sadece birkaç kişinin telefonu kayıtlı. Dolayısıyla telefonundan hareketle iletişim tespiti iddiası gerçekçi değil"

Adsız12