Sedat Peker'in en son 75 tweet eşliğinde AKP'li Cumhurbaşakanı Erdoğan'ın fedaisi olark bilinen Hasan Yeşildağ dosyası ile Türkiye'yi ayağa kaldırdığı iddialar için de doğrulama geldi.

Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü olan Adil Serdar Saçan, sosyal medya hesabından çarpıcı sözlerle Sedat Peker'in iddialarını doğrulaması sonrası gündem yine Erdoğan'ın cezaevi günleri oldu.

Saçan, yaptığı paylaşımda organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları için ''Yaptığı paylaşımların bazılarını bizzat yaşadığım için doğrularım'' diyerek birçok gazetecinin de dikkatini çekerken ilk hamle duayen gazeteci Uğur Dündar'dan geldi.

Adil Serdar Saçan'dan Sedat Peker değerlendirmesi: AKP'nin kendi iç çekişmesi, mafyatik yapı üzerinden ortaya çıkıyor | Independent Türkçe

İş insanı olarak anılırken Suç örgütü lideri olduğu iddiası ile hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in en son muhalefete yönelik "beni yalanlatın, gerisi bende" çağrısının ardından Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan şu ifadeleri paylaştı;

''Peker beni sevmez, ben de Peker’i. Ama yaptığı paylaşımların bazılarını bizzat yaşadığım için doğrularım'' diyen Saçan, ''Hatta bazılarını okuyunca bize düşmanlık yapanları daha net anlıyorum. Ne diyeyim, hayat ilginç''

Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler? Sosyal Medya Düzenlemesi İçin Harekete Geçildi! Neler Suç Sayılacak? Cezalar Neler?

Bu dikkat çeken paylaşımın ardından duayen isim Uğur Dündar ise Saçan'ın paylaşımını alıntılayarak; ''Av. Dr. Adil Serdar Saçan, İstanbul'da Organize Suçlar Subesini kurup, 4 yıl süreyle yönetmiş dürüst, şerefli, mert bir polis şefidir. Ergenekon'dan tutuklandığında kıyıda köşede 5 kuruşunu bulamadılar. Çünkü yoktu! Bakın o da Sedat Peker'in bazı iddialarının doğruluğuna tanıklık ediyor'' diyerek yaşanılan sürece dikkat çekti.

Sedat Peker'in Ele Aldığı Havuz Medyası Patronu Hasan Yeşildağ Kimdir?