Kadın ve çocukları gözlerine kestiren hacı hoca kıyafetli bağna düşünce şimdi de "erkekler" ile ilgili açıklamaları ile gündem oldu. Zira bu defa erkekler "AR'sızlıkla" suçlandılar.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda “Kenan hoca” adını kullanan bir kişi şort giyen erkekleri hedef alarak “Sokaklarda şortlu erkeklerden geçemiyoruz.” ifadeleri kullanınca "ağızlarındaki baklayı çıkarttılar", "sıra erkeklere kadar geldi" gibi yorumlar ile hem dalaga konusu oldu hemde tepkiler yağdı.

Vatandaşların yaşam tarzları son olarak öğretmenleri bile tekme tokat kovalayan, biber gazı ile müdahale eden güvenlik kuvvetlerince dikkat çekici bir anlayış ve hassasiyet gösterilen İstanbul'daki Saraçhane Meydanı'nda gerçekleştirilen LGBTİ+ karşıtı yürütüşte hedef alınmıştı ki bugün de ilginç bir video sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul'da gericiler LGBTİ+ karşıtı miting yaptı

Her yeni gün sosyal medyada hesaplar açan gerici gruplar kadınların, erkeklerin giyimi üzerinden vatandaşların yaşam tarzına saldırırken Tiktok’ta yayın yapan “Kenan hoca” adlı TikTok kullanıcısı ile konunun artık erkeklere kadar geldiği görüldü.

Erkeklerin şort giymesinden "rahatsız" olduğunu söyleyen Kenan Hoca şunları söyledi:

Sizce böcekten korkan erkek hafif erkek midir? - KizlarSoruyor

Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’ Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’

"Sokaklarda şortlu erkeklerden geçemiyoruz ya! Yahu ne hale geldik. Siz Osmanlı'nın torunusunuz. Ama Allah size diyor ki göbek altı ve diz kapağınızı örtmeden sokağa çıkamazsınız. Erkeğe söylüyor bunu kadına demiyorum. Kadın zaten hep beter. Kadının her yeri mahremdir. Ama bugün erkeklere diyor ki; diz kapağının altı ve göbeğini örtmeden dışarıya çıkamazsın. Neden? Haramdır. Hocam, "Açılmak kadına haram değil mi?". Hayır, erkeğe de haram. Giyinemezsin, böyle çıkamazsın sokağa. Peki nasıl olacak bu işler? Sokaklarda gençler, yaşlılar, koca koca adamlar şortlarla sokaklarda dolaşıyorlar. Ya arkadaşlar azıcık ar.."

İŞTE O RAHTSIZLIK;