Kanal D ekranlarının en başarılı projelerinden birisi olan Yargı, sezon sonu finalini duyurdu.

Reyting rekortmeni dizi özellikle son haftalarda yine heyecanı doruğa çıkartmıştı. Her hafta apayrı bir finale yakışır kare ilen biten dizi gerçek final tarihini de duyurdu.

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı dizinin senaryosunu ise Eren Komiser karakterine usatalıkla can veren Uğur Aslan’ın başarılı eşi Sema Ergenekon yazıyor.

Birbirinden harika karakterlerin ve oyunculukların yer aldığı dizide geri sayıma başlanırken en büyük merak ise Ceylin’in kimi öldürdüğü oldu.

Alınan haberlerde Yargı’nın çekimlerinin önümüzdeki hafta sona ereceği ve 29 Mayıs’ta da final yapacağı yer alıyor.

Ilgaz, Metin ve Çınar'ın büyük sırrını öğrendi! Yargı 26. bölüm fragmanı - Yaşam Haberleri

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Sezon finalinde ise tahminlerde öne çıkan son üç bölümdür hikayenin üzerine kurulduğu Ceylin’in cinayet sırrı. Yani Ceylin’in öldürdüğü ismin beklenildiği üzere Serdar değil de bomba bir isim çıkması muhtemel. Ki bu noktada Yekta bile değil de Çınar olması güçlü bir tahmin.

Yargı’nın kadrosunda başta Mehmet Yılmaz Ak ve Uğur Aslan olmak üzere Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş de başarılı oyuncukları ile Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu çiftinin yanında yer alan isimlerden.

Ne istedin kardeşimden? - Yargı - Özel Klipler