Yasak Elma dizisinde beklendiği üzere kadro değişirken hikayenin ise tamamen yenilendiği de ortaya çıktı.

Fox TV ekranlarının tüm dizileri geride bırakan ve açık ara lider dizisi Yasak Elma alışıldığı üzere her sezon başında büyük değişimler geçiriyor.

Dizinin senaristleri ve yönetmeni ile 5 sezondur çok başarılı sonuçlara imza atan dizinin en büyük artılarından birisi de tabiki her yeni sezonda birbirinden başarılı oyuncuları ağırlaması. İşte yeni sezonda yine yeni isimlerin heyecanı yaşanırken ayrılan her oyunuc için de ayrıca iç çekiliyor.

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte, Yasak Elma yeni bölüm tarihi... - Magazin Haberleri - Milliyet

Bu arada dizinin beşinci sezon finalinde heyecanlı bir sezon finali ile perdeler kapanırken yeni sezonda kadroda kimlerin kalacağı net bir şekilde paylaşılmamıştı ki beklenen açıklama geldi.

Halihazırda zaten yeni bir diziye başyan Berk Oktay haricinde ana karakterlerin yeni sezonda devam edeceği sevinç çığlıkları eşliğinde öğrenildi.

Yıldız, Kumru'yu araştırmaya başlıyor

Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen ile Biran Damla Yılmaz’ın yeni sezonda da hikayeye devam edevceği öğrenilirken dizinin yıldız ismi Eda Ece’nin ‘final sezonu’ demesi ise gözlerden kaçmadı, zira her yeni sezonda devam eden fenomen dizi için, bu sezonun bir "son" olduğunun altı çizilmiş oldu.

TelevizyonGazetesi'nin haberine göre Fox TV ekranında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşan Yasak Elma dizisisinde daha önce de uygulanan zaman atlaması stratejisi ile birlikte senaristlerin eli yine güçlendi ve hikayeyi baştan aşağıya değiştirme fırsatı yakalandı.

Yasak Elma'nın kraliçeleri yine iş başında! Ender ve Yıldız düşmana karşı birlik oluyor! - odakhaber.com

Yeni sezonda dizinin senaryosunda yaşanacak 2 yıllık zaman atlaması öğrenilirken, birçok karakterin durumunda da yenilikler yaşanacak.

Bu arada dizinin kadrosuna yeni katılan isimlerden Bekir Aksoy dizide Şebnem Dönmez’in canlandırdığı Handan karakterinin abisi Engin olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlıyor? Bekir Aksoy Yasak Elma kadrosuna dahil oldu!

Bir diğer isim Ece Özdikici ise Murat Aygen’in canlandırdığı Doğan karakterinin sevgilisi avukat Hilal rolünde karşımıza çıkacak.

Yani hapse düşen Doğan karakterinin avukat Hilal ile aşk yaşaması, ayrıca Handan karakterinin abisi Engin’in hikayeye dahil olması Yasak Elma dizisine ciddi bir yenilik getirecek.

Tabi ki hapisten çıkacak olan Doğan bu işi bir intikam hikayesine çevirecek ve dolayısı ile Yasak Elma final sezonu da bir intikam hikayesinin yansıması olacak.

Yasak Elma'nın oyuncuları Şevval Sam ile Eda Ece aynı sahnede buluştu

Bizim gibi Eda Ece ve Şevval Sam fanları hazır olun! Az kaldı başlıyor yeni ve son "intikam"

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!