180 milyon dolar rüşvet iddiası yargıya Zafer Partisi tarafından taşınacak...

Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu? Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu?

Sedat Peker'in ülkeyi sarsan iddiaları sonrası Sermaye Piyasası Kurulu başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun sermaye artırımı yapmak isteyen firmalardan rüşvet aldığı iddiası sonrası Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Taşkesenlioğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından SPK Başkanlığına getirilen Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun sermaye arttırımı yapmak isteyen iş adamlarından aldığı rüşvetlerle 180 milyon dolar kazandığını ve ayrıca ve beş yıldızlı bir otelinin de sahibi olduğunu iddia etmişti ki, bu iddialar şimdi mahkemeye taşınıyor.

Türkiye'de ses getiren iddialar sonrası Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından Ali Fuat Taşkesenlioğlu ile ilgili iddiaları yargıya taşıyacağını şu ifadeler ile duyurdu;

“Sermaye Piyasası Kurulu başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun sermaye artırımı yapmak isteyen firmalardan rüşvet aldığı, 180 milyon $ parası ve 5 yıldızlı oteli olduğu iddiaları İle ilgili olarak Zafer Partisi Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.

Zafer Partisi Anadolu Kalesi projesi ile 12 milyon sığınmacıyı nasıl vatanlarına yollayacak ise vatanımızı talan eden soyguncular ile aynı kararlılık İle mücadele edecektir. Yetimin, yoksulun, işçinin, gencin hakkını yedirmeyeceğiz. Soyguna son.Yaşasın Cumhuriyet- Yaşasın Atatürk”