Vedat Milor Cam Tavanlar Dizisinin Reklamını Yaptı!

Gurme Vedat Milor sosyal medyaya hızlı bir giriş yapmış ve büyük bir takipçi kitlesi sahibi olmuştu. Milor'un reytingleri kötü giden bir dizi için 5 postluk yazı yaması gündem oldu.

Dizi Haberleri 23.06.2021 - 13:03 23.06.2021 - 13:03 Ece Sahan

Show Tv'nin büyük umutlarla start verdiği yeni dizisi Cam Tavanlar beklenilen reytinglerin çok altında kaldı. Bensu Soral ve Kubilay Aka uyumu geçer not alamadı. 

Cam Tavanlar dizisi ekranlarda kalmak için her yolu deniyor gibi görünüyor. Zira Veda Milor'un dizi için paylaşım yapması akıllara reklam yapılıyor diye getirdi. Vedat Milor'un paylaşımlarıno Bensu Soral hikayesinde paylaşmayı es geçmedi. 

Cam Tavanlar dizisi büyük umutlarla çekilmiş ve dizi oldukça merak edilmişti. Dizide cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekilecek denmiş ve iyice merak edilmişti. Ancak dizi reyting kurbanı olma yolunda ilerliyor. Dizinin reyting kurbanı olması bu sefer izleyiciden olmayabilir. Dizide Kubilay Aka ve Bensu Soral uyumu geçer not almayı başaramıyor. Tabi sadece bu değil dizinin çekim tarzı, olayların dramatize ediliş şekli geçer not alamış görünüyor.

VEDAT MİLOR EL VERDİ

vedat-milor-lujuria

Sosyal medyada aktif olan Vedat Milor'un Cma Tavanlar dizisi için övgü dolu uzun bir yazıyı sosyal medyada paylaşması diznin başrol oyuncusu Bensu Soral'in de bunu paylaşması reklam izlenimi verdirtti.. 

vedat-milor-lujuria2

Vedat Milor'un övgü dolu yazısı tamamen reklam amaçlı gibi durduğundan ünlü gurmeye "Vedat Bey reklam mı yoksa arkadaş desteği mi istendi" yorumları yapıldı.

vedat-milor-lujuria5vedat-milor-lujuria4vedat-milor-lujuria3

AŞKIN TARİFİNE ARDA TÜRKMEN DESTEĞİ

Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisine de Arda Türkmen dahil oldu. Bu senenin aşçılık ön planda olduğu dizilerinden Cam Tavanlar ve Aşkın Tarifi dizisi rekabetinde Aşkın Tarifi bir tık daha önde gibi görünüyor. Ancak iki dizide bu sezonun tüm yaz dizileri gibi reytignlerde hak etmedikleri oranlarla düşük kaldılar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@