Son Dakika ilişkilerin oldukça iyiye gittiği Venezuela ile vatandaşlar bilgiler merak ediyor. Venezuela vize var mı? Venezuela müslüman mı sorusu en çok sorulan sorular arasında girdi.

Son Dakika olarak Ankara'ya ayak basan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Madura ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arası oldukça iyi. Özellikle Venezuela ile ticaret hedeflerinin açıklanması ardından vatandaşlar Venezuela vize var mı? Venezuela müslüman mı sorularını soruyor. Sizler için Venezuela müslüman mı Venezuela vize var mı sorularını cevapladık!

Venezuela vize var mı?

Güney Amerika bölgesinde yer alan Venezuela için Türkiye'de farklı hukuklar bulunuyor. Ancak Venezuela gitmek için vize gerekmiyor. Venezuela seyahet etmek isteyenler Bordo (Umuma mahsus), Gri (Hizmet), Yeşil (Husisi) ve Siyah (Diplomatik) pasaport ile Venezuela giriş yapabilir. Ancak bu vizelerle Venezuela 90 gün kalmak gerekiyor. 90 günden fazla Venezuela kalınmıyor.

Venezuela nasıl gidilir?

Pasaport, Nüfüs cüzdan fotokopisi ve Konaklama rezervasyonlarını aldıktan sonra uçak bilenizi alarak direk olarak Venezuela giriş yapabilirsiniz.

Venezuela müslüman mı?

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek

Venezuela'da Roman Katolik Kilisesi yaygındır. Yüzde 17'si Prostestan olanlardan Müslümen, Budist ve Yahudi halk mevcuttur. Yüzde 9 kısmı ise ateist, yerel inançlar ve agnostik inançlara sahiptir.