Maraşlı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV fenomen dizisi Maraşlı 19. bölüm fragmanı 24 Mayıs 2021 yeni bölümü. Maraşlı son bölüm tamamı izle. Maraşlı 24 mayıs 2021 pazartesi yeni bölüm fragmanı sizler için hazırladık.

Maraşlı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV fenomen dizisi Maraşlı 19. bölüm fragmanı 24 Mayıs 2021 yeni bölümü. Maraşlı son bölüm tamamı izle. Maraşlı 24 mayıs 2021 pazartesi yeni bölüm fragmanı sizler için hazırladık.

Maraşlı 19. bölüm fragmanı

ATV’nin fenomen dizisi Maraşlı yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Maraşlı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Maraşlı 19. bölüm fragmanında neler yaşandı? Mahur, Celal’e inanacak mı? Celal, masumiyetini ispatlamak için ne yapacak? İşte detaylar…

Maraşlı 19. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021

Sezonun en iddialı dizisi Maraşlı heyecan ve aksiyonu bir arada sunmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi sezon finali öncesinde önemli bir viraja girdi. Sırların açığa çıkmaya başlaması Mahur ve Celal arasındaki ilişkinin kaderinin belirlenmesine yol açtı. Hayatında ilk kez aşık olan Mahur, Celal’ın gerçek planlarını öğrenmiştir. İntikamı için kendisini kullandığını düşünmektedir. Mahur’a büyük bir aşkla bağlı olan Celal, ondan vazgeçmemeye kararlıdır. Lakin, Savaş ve Necati’nin yaptıkları yüzünden büyük bir yükün altına girmiştir. Şimdi sadece Mahur için değil, aynı zamanda özgürlüğü içinde savaşması gerekmektedir. Heyecanın tırmanmaya başladığı Maraşlı 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Necati, Savaş’tan babasına ve kardeşini bırakmasını istemiştir.

Lakin, her şey için çok geç kalmıştır. Yaşanan tüm acı olayların üzerine Nihat’ın ölümü de eklenmiştir. Mahur, Celal’ın sakladığı sırları öğrenmeye başlamıştır. Duygusal bir yıkımın eşiğinde bulunan Mahur, kimseye güvenmemekte kararlıdır. Savaş, Celal’ın geçmişini didik didik araştırarak zayıf noktasını bulmaya çalışmıştır. Savaş’tan kurtulmayı başaran Necati için zorlu bir süreç başlamıştır. Celal, Mahur ile konuşarak her şeyi açıklamaya çalışır. Mahur’un güvenini yeniden kazanmak için şartları zorlamaya başlar. Kurulan tuzağı bozmak için harekete geçen Celal, köşeye sıkışmıştır. Celal için artık yolun sonu yaklaşmaktadır. Tek istediği Mahur’a güvenli bir ortam sağlamaktadır. Mahur’un kollarında vurulduğu günü asla unutamaz. Bir daha aynı olayın yaşanmaması için herkesi öldürmeyi bile göze almıştır. İhanete uğrayan Celal, teşkilata duyduğu sadakati hissetmez olmuştur. Mahur, ailesini korumak için hamle yapar.