Masumiyet 13. bölüm fragmanı. FOX TV sevilen dizisi Masumiyet 13. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021 yeni bölümü. Masumiyet 13. bölüm fragmanı 24 Mayıs FOX TV yeni bölümü. Masumiyet 13. bölüm fragmanı izle. Masumiyet yeni bölüm fragmanı seyret!

Masumiyet 13. bölüm fragmanı. FOX TV sevilen dizisi Masumiyet 13. bölüm fragmanı 24 mayıs 2021 yeni bölümü. Masumiyet 13. bölüm fragmanı 24 Mayıs FOX TV yeni bölümü. Masumiyet 13. bölüm fragmanı izle. Masumiyet yeni bölüm fragmanı seyret!

Masumiyet 13. bölüm fragmanı

FOX TV’nin sevilen dizisi Masumiyet heyecan ve gerilimi bir arada sunuyor. Merakla beklenen Masumiyet 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Masumiyet 13. bölüm fragmanında neler yaşandı? İlker ve Ela arasında neler olacak? Hale’nin planı nasıl ilerleyecek?  İşte detaylar…

Masumiyet 13. bölüm fragmanı izle yeni bölüm 24 mayıs 2021

Sezonun öne çıkan dizilerinden Masumiyet yeni yayın gününde seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelmeye başlayan dizi de heyecan tırmanıyor. Kadına şiddet, nefret söylemi ve aile içi bağların işlendiği yapım sosyal medyadaki gücü sayesinde ayakta kalmayı başardı. Finan kararının ertelenmesini sağlayan seyirciler Masumiyet dizisine sahip çıktı.İlgiyle takip edilen Masumiyet 13. bölümü ile nefes kesti. Umut’un Ela’ya duyduğu saplantılı aşkın detayları ortaya çıkmıştır. Umut’u ağabeyi gibi gören Ela büyük bir yıkım yaşamasına rağmen, onun kendisine şiddet uyguladığına inanmak istemez. Ela’nın tavrı İlker’in çileden çıkmasına neden olur. Mahkeme günü yaşananlar herkesi etkilemiştir. İlker, İrem’in intiharının sahne olduğunu öğrenince boşanmaya karar vermiştir. İrem’e daha fazla tahammül edecek gücü kalmamıştır.

Hale, İlker ile konuşarak onun kararından vazgeçmesi için ikna etmeye çalışır. İrem ise Hale’yi bir numaralı düşmanı olarak görmeye başlamıştır. Harun ve Hale arasındaki aşk hikayesinin yoğun etkileri hissedilmeye başlanır.

Özellikle son görüşmelerinden sonra umutlanmaya başlayan Harun, duygularını sorgulamaktan kaçınmaz. Hale, yıllar sonra gelen özgürlüğün keyfini çıkarmak istemektedir. Ela’ya şiddet uygulayanın kim olduğu sorusu sıcaklığını korumaktadır. Her gün yeni şüphelilerin açığa çıkması Bahar’ın sinirlerini harap eder. Kızı ve İlker arasındaki ilişkiyi sona erdirmek için yeni hamlelerde bulunmaktan kaçınmaz. Timur ise boşanmamaya kararlıdır. Bahar, çocuklarını korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Hale ve Bahar arasında yeni bir görüşme yaşanır. Hale’nin Harun ile ilgili söylediklerinden dolayı şüpheye düşen Bahar, kimseye güvenmemeye karar verir.