Vin Diesel: Arabalar bile seçmelere katılıyor!

Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü oyuncularından Vin Diesel, film için sadece oyuncuların değil arabaların da seçmelere alındığını kaydetti.

Magazin 03.05.2021 - 12:50 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Hızlı ve Öfkeli film serisindeki Dominic Toretto rolüyle ünlenen oyuncu Vin Diesel, film için yapılan tek seçmelerin oyuncu seçmeleri olmadığını açıkladı. Konuyla ilgili Uproxx'a röportaj veren ünlü oyuncu, filme girebilmek için sadece oyuncuların değil arabaların da seçmelere alındığını kaydetti. Filmdeki arabaların, karakterlerin o anki ruh hallerini yansıttığını kaydeden ünlü oyuncu, bunun için araba seçilirken ince elenip sık dokunduğunu belirtti.

"Doğru arabalar doğru zamanda kullanılmalı"

Bunun daha önce defalarca test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış bir durum olduğuna değinen Vin Diesel, bunun seride yer alan filmlerin üretimindeki esas parçalardan biri olduğuna değindi. Kullanılan arabaların, oyuncuların belli bir sahnedeki duygu durumlarını yansıtması gerektiğini ifade eden Diesel, karakterin yolculuğunda doğru arabaların zamanında kullanılması gerektiğini aktardı. 

Seride birçok ünlü oyuncu yer aldı!

İlk filmi 2001 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli serisinde, aradan geçen 20 yılda 7 film daha beyazperdeye çıktı. Ünlü seride Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Jason Statham, Luke Evans, Gal Gadot, Helen Mirren, Eva Mendes, Charlize Theron ve Luke Ewans gibi isimler rol aldı. 

Serinin 6 filminde rol alan Paul Walker'ın 2013 yılında trafik kazasında hayatını kaybetmesi ise hayranlarını yasa boğdu. Serinin 9'uncu filminin 18 Haziran 2021’de gösterime gireceği kaydedildi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@