Ülkemizde SUV araçlar son yıllarda oldukça ilgi görmeye başladı. Bu anlamda markalar arasında da rekabet var.

Fiyatıyla rakiplerine nal toplatacak! Volkswagen T-Roc SUV piyasasını altüst etti! Yüzde 50 oranında... Son günlerde piyasalarda en çok konuşan konulardan birisi de T-ROC fiyatları olarak ön plana çıkıyor. Fiyatlarda yaşanan gelişmeler herkesi yakından ilgilendiriyor. T-ROC fiyatlarının listesini görenler inanamadı, bir daha baktı, fiyat %50 oranında azaldı. Vatandaşlar galerilere koşuyor. T-ROC marka araçlar kapış kapışa gidiyor.

T-ROC alacaklara sunulacak olan yeni imkanlarla beraber kişiler en iyi marka araçlardan faydalanma olanaklarına sahip olabilecekler. 

Ciddi Düşüşler Yaşanıyor!

Araç piyasasında ciddi düşüşlerin yaşanmasında etkili olan 6 bin kilometre sınırıyla beraber araç fiyatlarında ciddi düzeyde gerilemeler meydana geldi. Araçlarda yaşanan gelişmelerin her geçen gün daha fazla sürmesi bekleniyor. Fiyatlarda yaşanan gelişmelerin gelecek günlerde azalarak %60 oranında kendisini hissettirmesi bekleniyor. Bu indirimler gelirse birçok kişinin bu aracı almak için bayilere gitmesi bekleniyor. 

Volkswagen marka araçlarda yaşanan düşüşler kişileri heyecanlandıran en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Fiyatlar her geçen gün azalıyor. Böylelikle T-ROC marka araç alacaklar son günlerde oldukça memnun durumda bulunuyorlar. Markanın araçları her geçen gün daha fazla azalıyor, talep- arz ilişkisi kapsamında T-ROC araçlar piyasada tükenmek üzere oldukları belirtiliyor. Araçların bu denli satılması araç sahiplerini mutlu ediyor.

Garanti Bankası Diğer Bankalardaki Borçlarınızı Kapatacak! 3 Ay Ertelemeli 100 bin TL Ödeme Verecek! Duyurusu Yapıldı Garanti Bankası Diğer Bankalardaki Borçlarınızı Kapatacak! 3 Ay Ertelemeli 100 bin TL Ödeme Verecek! Duyurusu Yapıldı

Yeni T-Roc Kasım 2022 fiyat listesi 

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSG Life 830.200 TL'den anahtar teslim alabilirsiniz

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSG Style 910.500 TL'den anahtar teslim alabilirsiniz

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 PS DSG R-Line 995.700 TL'den anahtar teslim alabilirsiniz

ilan365.net özel haber