Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyasında Neler Var? Watsons İndirimli Ürünleri

{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1614700599591","source":"other","origin":"gallery"}

Güncel 02.03.2021 - 18:55 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Türkiye'nin ve dünyanın en çok tercih edilen kozmetik mağazalarından biri olan Watsons, her sene olduğu gibi bu yılda 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel kampanyalar düzenliyor. Her yıl Mart'ın 8'inde olan Kadınlar Günü için 1 hafta öncesinden indirimler başlar. Mart'ın gelmesiyle. birlikte başlayan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanya ve indirimleri, Kadınlar Günü bitene kadar devam eder. Watsons geleneğini bozmadı ve bu sene de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için indirimler yapmaya başladı. Watsons Kadınlar Günü kampanyasında birçok kategoride çeşit çeşit ürün var. Watsons'un Kadınlar Günü indiriminde saç bakımından, cilt bakımına, maskeden, ojeye pek çok ürün en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor olacak. Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında neler var?44 senedir 8 Mart'ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü, her alanda kendisini gösteriyor. Her özel günde marka ve mağazalar vatandaşları alışverişe teşvik etmek ve mutlu etmek için indirimler, kampanyalar düzenliyor. Marka ve mağazaların indirimlere devam ettiği günlerden biri de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'dür. Alışveriş ve tüketim sektöründe özellikle kadınların daha aktif rol oynadığı indirim günlerinde, kozmetik ve güzellik firmaları kendisini göstermeye devam ediyor. Tüm kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde barındıran çeşitli kozmetik mağazaları bulunuyor. Kozmetik ürünleri konusunda çeşitlilik ve avantaj bakımında Watsons gibi mağazalar kendisini gösteriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde de Watsons indirim ve kampanya konusunda oldukça avantajlı olan mağazalar arasında yerini aldı.

Mart ayı boyunca indirimin en yoğun olduğu zaman olan 8 Mart Kadınlar Günü haftasında Watsons hangi ürünlerde ve hangi markalarda ne kadar indirim yapacağını açıkladı. Watsons Kadınlar Günü indirimlerinin yanında pek çok kaçırılmayacak kampanya da yaptığını duyurdu. Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında neler var bir bakalım.Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyasında Neler Var?

Watsons'un Kadınlar Günü için ilk yaptığı kampanya seçili ürünlerde sepette + %10 indirim fırsatı oldu. Watsons'un belirlediği ürünlerde normal indirimin dışında sepette %10 indirim kampanyası sizleri bekliyor. Watsons indirimli ürünlerde Golden Rose markasının %60 indirim düzenlediğini görüyoruz. Yalnızca Watsons'ta bulunan yabancı kozmetik markası olan Ashley Joy markasında da %50 indirim imkanı sizleri bekliyor. Kadın erkek herkesin kullandığı içeriği bakımından temiz ve tercih edilen markalardan Seba Med markasında %40 indirim var. Öte yandan yine kadın erkek herkesin kullandığı deodorant ve rolon markası Rexona'da da %40 indirim imkanı var.

Çeşitli marka ve çeşitlerin bulunduğu saç bakım ürünlerinde %50'ye varan indirimler, Watsons Kadınlar Günü kampanyasında sizler için hazırlandı. Ayrıca içinde L'oreal Paris, Pastel ve Revolution markası gibi markaların bulunduğu makyaj ürünlerinde %60'a varan kaçırılmayacak indirimler var. Dünyanın 1 numaralı cilt bakım markalarından Simple, Nivea, Garnier gibi markalarda da %60'a varan indirimler mevcut. Ayrıca kişisel bakım ürünleri olan jilet, hijyenik ped, günlük ped ve deodorant gibi ürünlerde %50'ye varan indirim imkanı var. Son dönemlerin popüler ürünleri olarak yerini alan kendine iyi bak konsepti ile satılan vitamin, kolejen ve yaşlanma karşıtı ürünlerde de %40'a varan indirimler var.Watsons İndirimli Ürünler

Maybelline New York en çok tercih edilen ekstra siyah maskarası normalde 99.90 TL'den satışa sunulurken, 8 Mart kampanyasında 59.95 TL'den sizleri bekliyor olacak.

Saçlarını hızlı uzatmak ve bakım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği saç bakım ürünü olan Dax Supergro saç bakım yağı da 165.90 TL yerine 82.95 TL'den raflarda yerini alacak.

L'oreal Paris aloe veralı cilt nemlendirici çeşitleri 114.90 TL yerine 57.25 TL'den fiyatlandırıldı.

Maybelline New York göz altı kapatıcı tüm renk numaraları ve kodlarıyla sizleri 99.95 TL yerine 59.95 TL'den bekliyor olacak.

Saç bakımında ve saç ürünlerinde 1 numaralı olan Ogx markasının argan yağlı şampuanı 79.95 TL yerine 39.95 TL'den satışta olacak.

Orkid markasının ped çeşitlerinde de kaçırılmayacak indirimler var. Orkid günlük ped 40.75 yerine 20.25 TL, Orkid dörtlü gece ekstra 33.50 TL yerine 16.75 TL ve Kotex günlük ped 34.50 TL yerine 17.25 TL'den sizlere satışa sunulacak.

Revolution markasının göz farı palet çeşitlerinde de her renk bulunurken kaçırılmayacak fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel kampanyada Revolution markasının far paletleri 69.95 TL yerine 41.95 TL olarak satılacak.

Garnier markasının çift fazlı makyaj temizleme suyu 39.95 TL yerine 21.95 TL'den satılacak.

Neutrogena markasının Visibly sivilce karşıtı yağsız nemlendiricisinde de indirim var. Neutrogena yağsız nemlendiricisi 34.95 TL yerine 20.95 TL'den satışta olacak.

Deborah Milona markasının maskarası en çok tercih edilen ve memnun kalınan maskaralar arasındadır. Deborah Milona maskara Watsons indirimlerinde 59.95 TL yerine 29.95 TL'den sizleri bekliyor olacak.

Syoss markasının keratin bakım şampuanı 25.95 TL yerine 15.50 TL'den satılacak.

Watsons'a özel olan cilt bakım ve maske markalarından olan Feel So Good maskesi 9.99 TL yerine 6.99 TL'den satışta olacak.

Watsons indirimlerinde saç boyalarında da kaçırılmayacak indirimler var. Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimlerinde organik içerikli doğal saç boya markası olan Biomagic 44.95 TL yerine 22.50 TL'den satılacak.

Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar günü indirimleri 23 Şubat'ta başlayacak. 23 Şubat'ta başlayacak olan Watsons Kadınlar Günü kampanyası 8 Mart Pazartesi 2021'e kadar devam edecek. Watsons kampanyalarından ve indirimli ürünlerden yararlanmak için Watsons kartınızın olması gerekiyor. Watsons kart ile yapılan alışverişlerde hem indirim kazanacak hem de puan kazanacaksınız. Watsons kartınıza kazandığınız puanları daha sonrasında yapacağınız Watsons alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@