Whatsapp'tan gelen yeni özellik tek seferlik sesli mesajları kapsamakta. Bu güncelleme sonrasında Whatsapp'a olan ilgi artabilir. Meta şirketi, yine önemli bir atılım peşinde. İşte fotoğraf ve videodan sonra tek dinlemelik sesli mesaj özelliği sizlerle...

Whatspap, yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Aslında bu çalışma bir süredir devam etmekteydi. Şimdi ise sesli mesajda tıpkı fotoğraf ve videoda olduğu gibi tek seferlik görüntülenme mümkün hale gelecek.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Sesli Mesaj Bir Defa Dinlenebilecek!

Sesli mesajı kişi isterse bir defa dinlenebilir olarak gönderebilir. Bu durumda mesajı dinledikten sonra bir daha dinleme hakkınız olmayacak. Üstelik iletme veya kaydetme gibi bir ihtimal de yok. Whatsapp, mesajların kaydedilme ihtimaline karşı ek önlemler almaya devam ediyor.

voice

Gizlilik Anlamında Büyük Güncelleme

Whatsapp, hem geçici sohbet grubu hem de tek görüntülenmeli medya ve iletilerle beraber önemli bir atılım yapıyor. Gizliliğin yanı sıra kullanışlı bir Whatsapp için güncellemeler tüm hızıyla devam etmekte. Whatsapp'ın yeni güncellemesinde bizleri neler bekliyor yakın zamanda sizlere kapsamlı bilgiler vermeyi sürdüreceğiz.