Whatsapp, önemli bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Uygulamadan gelecek hamle ile birlikte üç farklı özellik devreye girecek. Kullanıcıların dert yakındığı sorunlar ortadan kalkıyor. Bununla birlikte Snapchat'te yer alan avatar oluşturma özelliği de eklenecek.

Whatsapp, yıl içerisinde yaptığı çeşitli güncellemeler ile uygulamayı çok daha iyi bir hale getiriyor. En hızlı çalışan ve sürekli olarak kendini yenileyen uygulamalar arasında belki de birinci sırada olan Whatapp, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmakta. Uygulamaya gelecek yeni özellikler de bunu fazlasıyla kanıtlıyor. Son güncellemeyle birlikte artık kullanıcıların dert yakındığı bazı sorunlar ortadan kalkacak.

Mesajları Benden Sil Sorunu Kalkıyor!

Mesaj silerken yanlışlıkla herkesten sil yerine "benden sil" seçeneğine basmış olabilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz pek de bir şey yoktu. Artık yeni gelecek güncelleme ile birlikte bu işlemi geri alabileeksiniz. Böylelikle geri alma özelliğinin gelmesi kullanıcılar adına fazlasıyla yararlı oldu. Daha rahat seçim yapma imkanını sizlere sağlıyor olacak.

snapchat

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

Kendi Avatarınızı Oluşturun!

Whatsapp, kullanıcılara kendi avatarlarını oluşturma imkanı sağlayacak. Kişisel avatarınızla birlikte uygulamaya olan duygusal bağlılığınız da ister istemez artacak. Genel olarak sosyal medya uygulamalarında yer alan bu özellik, artık Whatsapp'a da taşınacak.

Mesaj Sabitleme Özelliği Aktif Oluyor!

Kişisel mesajlaşmalarınızda mesajlar sabitlenebilecek ve bu durum ikili konuşmaları oldukça yakından ilgilendiriyor. Sabit mesaj özelliği bazı sosyal medya uygulamalarda aktif olarak kullanılmakta. Bakalım Whatsapp'a kişisel ve grup mesajllaşmalarında nasıl bir etki yaratacak hep birlikte göreceğiz.wp2