Dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp şuanda yeni bir özellik üzerine çalışıyor!

 Dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp şuanda yeni bir özellik üzerine çalışıyor. Peki yeni özellik ne? İşte detaylar..

Bir süre önce sadece kendinizden değil karşı taraftan da mesaj silme özelliği gelmişti. Şirketin mesaj silmedeki süre şartını kaldıracağı tahmin ediliyor. Ancak ortaya çıkan son haberlere göre WhatsApp grup yöneticilerine de bu yetkiyi verecek. Bir grupta yönetici olanlar söz konusu grup içerisinde istedikleri mesajları silme hakkına sahip olacak.

WhatsApp’ta 7 gün kuralı da değişiyor. Geçen sene gelen güncelleme ile beraber mesajlar 7 gün sonra kayboluyordu. Mesajların kaybolma süresini artık kullanıcılar olarak biz belirleyeceğiz.

kredi-telefondan

Türkiye Delik Deşik Ediliyor! JES’ler ve Maden Sahaları Sayıları Dehşet Boyuta Ulaştı! Türkiye Delik Deşik Ediliyor! JES’ler ve Maden Sahaları Sayıları Dehşet Boyuta Ulaştı!

Beta versiyonu dağıtıma çıkan güncellemeyle birçok uygulamada olan özellik WhatsApp’a da gelecek. Android kullanıcıları için 2.21.24.8 Beta versiyonu dağıtıma sokan WhatsApp’ta mesajlara tepki vermek mümkün olacak. Bunun benzer özelliklerini Facebook ve İnstagram’da görüyoruz. Meta çatısı altındaki WhatsApp’taki bu güncellemenin ne zaman herkese açılacağı belli değil. Bu özellik sayesinde artık bir mesaja cevap vermek yerine sadece mesajı beğenebilirsiniz.