Whale Alert'e yorumlarına göz atacak olursak Ripple ve Coinbase çok sayıda transfer yaptı. Devredilen madeni para 235 milyonun üzerinde ve bu 108 milyon dolar değerinde XRP'ye eşit durum da.

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?
Whale Alert'e yorumlarına göz atacak olursak Ripple ve Coinbase çok sayıda transfer yaptı. Devredilen madeni para 235 milyonun üzerinde ve bu 108 milyon dolar değerinde XRP'ye eşit durum da.

XRP'nin piyasadaki statüsü, Ripple'ın SEC ile devam eden davasının bir sonucu olarak sorunların adil payına sahip oldu. Piyasada tanık olduğu darbeye rağmen XRP'nin değeri 0,4 doların üzerinde kaldı. Bununla birlikte, Ripple ve Coinbase arasında madeni paranın piyasadaki duruşunu etkileyebilecek artan hareketlilik var.

Namrata Shukla yaptığı açıklama da;

"Hissedarlarımıza sürekli destekleri ve himayeleri için teşekkür ediyor, Grubun işlerine dair anlayışlarını derinleştiriyor ve hisselerimizi orta ve uzun vadede elimizde tutmaya devam ediyoruz. Bu amaçla cari ara dönemde sağlanan hisse"ar menfaatlerine ek olarak cari dönem sonunda da hissedar menfaatleri sağlayacağız " dedi

Ripple , şirketi nakit çevrimi için kullandığı RL18-VN işaretli cüzdanlarıyla yaklaşık 37.4 milyon XRP'yi 16.5 milyon dolar karşılığın da takas etti. Coinbase, böylelikle tek bir işlemle 20 milyon jetonu hareket ettirdi. 20 milyonluk bu hareket yatırımcıları yakından ilgilendirmekte çünkü, Coinbase, Ripple ile birlikte yaklaşık olarak yıl başından beri  SEC'den "yasadışı XRP satışları" mahkemelik durumda.

20 milyonluk bu hareket dijital varlığın bu ağır hareketinin doğrudan etkisinden midir bilinmez, ancak baskı sırasında XRP'nin değeri beş saat içinde% 7,64 düştüğü gözlemlendi. Fiyatı 0,4582 dolardan 0,4232 dolara düştü anlık tepki sonrasın da bir toparlanma oldu ve 0,4372 dolarda tutunmayı başardı.

XRPRipple ve Coinbase 237,1 milyon XRP'yi değiştirdiği sıralarda Namrata Shukla

XRP toparlanmak adına bir planı da devreye soktu buna göre;

Piyasaya sunulacak olan XRP miktarı 30 haziran 2021 tarihin de belirlenecek. 30 haziran da belirlenecek bu miktarın nihai kararının temmuz 2021 tarihi içerisin de yatırımcılar ile paylaşılması ön görülüyor. Uzmanların ön görüsü ise bu avantajın yakalanmasının yatırımcılar için mayıs 2021 tarihini geçmeyeceği.

Bu program, geçen yıl 2020 SBI Holdings, tarafından başlatıldı ve revize edilmiş bir iş kanunu. Bu iyileştirilmiş revize programı Fon Uzlaştırma Yasasını yürürlüğe koyan genişleme planını tanımlanıyor. Mevcut duyuru ile birlikte, dijital varlık XRP'nin hissedarları arasındaki itibarını korumaya devam edecek öngörüsün de bulunuluyor.

SBI Holdings CEO'su Yoshitaka Kitao, finansal düzenleyici kuruluşa göre XRP'nin bir menkul kıymet olmadığını belirtti.

Buna göre;

SBI Holdins, daha önce müşterilerin XRP'yi faiz karşılığında ödünç vermesine izin vereceğini ve dijital varlığın dalgalanması için yüksek ivmeyi koruyacağını duyurmuştu. Bu arada SBI Holdings, yeni ortak girişimlerle kripto para erişimini genişletmek ve hacmi arttırmak için gerekli adımları attığı da gözlerden kaçmıyor.