Nüfusu itibarıyla köy statüsüne düşme ihtimali bulunan bir kasabada daha 3,4 milyon TL’lik millet bahçesi için kollar ve eller sıvandı.

Cumhur İttifakı idaresinde olan Nevşehir’in 3 bin nüfuslu ilçesine 3,4 milyon TL’lik millet bahçesinin yapılacağı bilgisi önce matematiği akıllara getirdi sonra ise gözleri ihaleyi alan şirkete çevirdi.

Birgün Gazetesi’nden Mustafa Bildircin’in haberine göre, millet bahçeleri için kesenin ağzını açan belediyelere yenileri eklenirken, nüfusu itibarıyla köy statüsüne düşme ihtimali bulunan kasabaların bile millet bahçesi için harekete geçtiği görüldü.

Tatlarin Yeraltı Şehri Detaylı Bilgiler Nevşehir Kapadokya

MHP’li Ercan Selvi idaresindeki Tatlarin Belediyesi, 7 Eylül’de, “Millet Bahçesi Yapımı” ihalesi açtı ve Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin beldesine yapılacak millet bahçesi için açılan ihalede rakam ise yaklaşık maliyet 3 milyon 438 bin TL olarak belirlendi.

İhalenin sahibi ise 3 milyon 465 bin TL’lik teklif ile  MVC İnşaat Taahhüt Limited Şirketi olurken MHP’li Tatlarin Belediyesi ile aralarında 23 Eylül’de sözleşme de imzalandı.

Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL Halkbank’tan Emeklilere Müjde! Başvuran Herkese 3.000 TL

ŞİRKET SAHİBİ TANIDIK

TATLARİN KİLİSESİ VE YERALTI ŞEHRİ | Kültür Portalı

Matematik hesabı ile ağızları açık bırakan 3,4 milyon TL’lik millet bahçesi inşa edecek şirketin sahibinin ise tanıdık bir isim olduğu görüldü.

Zira şirket sahibi Mevci Çevik’in Yeşilay Nevşehir Şubesi’nde bir dönem Şube Başkanı olarak görev yaptığı ve iktidara yakınlığı ile bilinen Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin Yönetim Kurulu’nda olduğu ortaya çıktı.

Adsız4-1

Nevşehir, Kapadokya Haberleri