ATV ekranlarında Pazartesiden itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Hakim dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Genç oyuncu Yağızcan Konyalı 11 güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin ilerleyen bölümlerinde kamera karşısına geçecek.

Limon TV imzası ile ATV ekranlarında 4 Nisan tarihinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan hakim dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Genç oyuncu Yağızcan Konyalı dizinin kadrosuna katıldı. Yağızcan Konyalı'nın dizinin ikinci bölümünden itibaren ekranlarda olacağı öğrenilirken Metehan karakterine Hayat verecek.

Hakim dizisine yeni isim

ATV’de 4 Nisan Pazartesi akşamı seyirci ile buluşacak olan Hakim dizisi, şimdiden büyük merak konusu oldu. Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de uyarlama dizisi olması nedeniyle konusu merak edilen dizi heyecanla bekleniyor. Pazartesi akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan diziye yeni oyuncu haberleri de geliyor. Hakim dizisinin kadrosuna son katılan isim Yağızcan Konyalı oldu. Yağızcan Konyalı, dizide iki bölümden itibaren kamera karşısına geçecek. Başarılı oyuncunun Yurdaer Okur'un hayat verdiği Azem karakterinin oğlunu canlandıracağı öğrenildi.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Hakim dizisi oyuncuları kimler?

Atv'nin merakla beklenen yeni dizisi Hakim limon film yapımcılığı ile ekranlara gelecek. Dizinin genel koordinatörlüğünü Akın topuz yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Yılmaz Saime Çağlı Kızılelma yazıyor. Uyarlama dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan hakim dizisinin bütün oyuncu kadrosu da dikkatlerden kaçmıyor. Hakim dizisi oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer okur, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Seda Akman, Fatih Berk Şahin, Burcu Kara, Eslem Akar, Hakan yufkacıgil, Naz Çağla Irmak, Gülsen Tuncer gibi isimler yer alıyor. İkinci bölümden itibaren ise Yağızcan Konyalı dizinin kadrosunda yerini alacak.