Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç bu sefer de Seren Serengil ile olan kavgası ile gündeme geldi. Yağmur Sarnıç'ın hayatı merak edildi.

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç bu sefer de Seren Serengil ile olan kavgası ile gündeme geldi. Yağmur Sarnıç'ın hayatı merak edildi.

Emre Aşık ile geçirdiği olaylı boşanma davasının adam öldürme için adam tutma suçuna kadar evrildiği  Yağmur Sarnıç yine gündeme geldi. Yağmur Sarnıç bu sefer Seren Serengil'e söylediği "vajina" kavgası ile gündemde. Peki Yağmur Sarnıç kimdir?

Yağmur Sarnıç, Seren Serengil için sosyal medya hesabından Serengil'in özel bölgesinin fotoğrafını koyarak "Fazla kullanılmış, sarkmış. Tabi 50 yılda birçok kez yiyince normal anlıyorum. Bacak aran çok kötü. Bin tane olsa birini buna değdirmem. Dikkat et tren kaçmasın içine." ifadelerini kullanınca gündeme bomba gibi oturdu.

YAĞMUR SARNIÇ KİMDİR?

1993 tarihinde dünyaya geldi. 2012 yılında Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık ile Fransa'da evlendi. İç mimar olan Yağmur Sarnıç'ın 3 çocuğu vardır.

İlk olarak 2017 yılında sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, geri döndüğünde baykuşun satıldığını öğrendi ve veterinerle büyük bir tartışma yaşadı.

2018 yılında boşanma kararı alan Emre ve Yağmur Aşık çifti 2019 yılında evliliklerine yeniden şans vermiş ancak ihanet iddialarından sonra yeniden boşanma başvurusunda bulunmuşlardı.

Tamda bundan sonra olaylı boşanma davası başladı. İlk olarak Emre Aşık’ın çocuklarının velayetini aldığı gün, Yağmur Sarnıç'ın evine görevliler gelip sinir krizi geçirdiği anlar basına yansıdı. Daha sonra ise Yağmur Sarnıç'ın adı büyük skandallara karıştı. Cezaevi firarisi Erdi Sungur ile Emre Aşık'ı öldürtme planı yaptığı, jandarmadan kaçtıkları, tehdit ve iş yeri basma davaları ile gündeme geldi.