Akıllara ve gönüllere "Yalan Söyleyemem" diyen bir "Din Adamı" olarak damga vuran zamanın Bezmiâlem Valide Sultan Camisi Müezzini Fuat Yıldırım‘ın bir süredir beklediği organ nakli gerçekleşti.

Gezi eylemlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bezmiâlem Valide Sultan Camisi’nde bira içildiği sözlerini yalanlayan ve sonrasında görevden alınarak başka bir yere atanması ile de dikkat çeken müezzin Fuat Yıldırım‘ın bir süredir beklediği organ naklinin gerçekleştiği açıklandı.

Dolmabahçe'nin Müezzini Diyaneti Dava Etti - Dailymotion Video

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bezmiâlem Valide Sultan Camisi’nde bira içildiği yönündeki açıklamasını “Din adamıyım yalan söyleyemem” diyerek yalanlayan müezzin Fuat Yıldırım ile ilgili haberi ise CHP’li Özgür Özel duyurdu.

Kronik böbrek rahatsızlığı nedeniyle haftanın üç günü diyaliz tedavisi gördüğü ve organ nakli olmayı beklediği öğrenilen Dolmabahçe Bezmiâlem Valide Sultan Camisi eski müezzini Fuat Yıldırım’ın sağlık durumu hakkında CHP’li Özgür Özel Fuat Yıldırım’a böbrek nakli yapıldığını şu ifadeler ile sosyal medyadan duyurdu;

Şimdi Ne Yapıyor? Gezi Parkı Sürecinde Camide İçki İçilmediğini Söyleyen Müezzin Fuat Yıldırım'ın Yaşadıkları

"Dolmabahçe Camii’nde içki içildiği iddialarına karşı hakikati savunan Müezzin Fuat Yıldırım’ın sağlık durumu takibimizdeydi.

Ayrık otu ve eğrelti otu yenmez ama çörek otu semizotu ve dereotu yenir cümlesinde TDK'nin günümüzde geçerli olan yazım Ayrık otu ve eğrelti otu yenmez ama çörek otu semizotu ve dereotu yenir cümlesinde TDK'nin günümüzde geçerli olan yazım

Dün Başkent Üni’de Prof. Mehmet Haberal tarafından böbrek nakli yapıldı. Her ikisiyle de görüştüm sağlık durumu ve morali iyi herkese çok selamları var."

Organ nakli bekleyen Müezzin Fuat Yıldırım'ın sağlık durumu hakkında açıklama