Uzun zamandır beklenen Yalancı dizisinin ilk afişi yayınlandı. Kadro şampiyonlar ligi! İşte Yalancı dizisi konusu ve kadrosu..

Yapımcılığını  Süreç Film’in üstlendiği,  yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı, Sundance - itv ortak yapımı İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan, Yalancı dizisi çok yakında Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’ın yer aldığı ve kadrosunda İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yalancı dizisinin ilk afişi yayınlandı.

Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek! Hayat Bildiği Gibi Gelsin Dizisini Seyirci Çok Sevecek!

Yalancı dizisi konusu!

Deniz (Burçin Terzioğlu) zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir(Salih Bademci) ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir.

Deniz ve Mehmet,ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. 

yalancı

O gece yaşananları Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.