Yalı Çapkını gerçekte kimin hayat hikayesi sorusuna psikolog yazar öyle bir yanıt,y verdi ki! Herkes Yalı Çapkını Ferit ve Seyran'ı merak ederken hiç bir sır kalmadığı söyleniyor

Ekranlarda her bölümünde 'Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır' yazısı Yalı Çapkını dizisinin daha bir gizemli hale gelmesini sağlamışken, herkes Yalı Çapkını gerçek hikayesi kimin? sorusunu sormaktan kendini alıkoyamıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hastalarının hayatlarını diziye çevirdiği şu son dönemlerde Masumlar, Araprtmanı, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilere bir de Yalı Çapkını eklendi. Yalıu Çapkını dizisi 10 reyting üzerine tutunurken özellikle de özetinin bile sıralamada 2. olması herkesi şaşırtıyor.

Yalı Çapkını gerçek hikayesi kimin hayatı sorusu çok sorulurken Gülseren Budayıcıoğlu'nun sır gerçeği açıkladığı ve sosyalmedyada gündeme çıktığı konuşuluyor.

Bizler sizin için Yalı Çapkını gerçek hikayesi kimin hayatı sorusunun yanıtını araştırdık. Haberimizde bulduğumuz detayları sizlerle paylaşacağız. 

Yalı Çapkını Seyran ve Ferit gerçekte kim? 

Gülseren Budayıcıoğlu'nu gerçek hikayesinden uyarlanan Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları Star TV ekranlarından izlenme rekorlarına davetiye çıkarmaya devam ededursun, gerçek hayat hikayesi hala daha merakla araştırılıyor. Yalı Çapkını Seyran ve Ferit'in gerçekte kim olduğu sorusunun yanuıtuı merak ediliyorken konu ile alakalı gözler romanın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'na çevrilmiş bulunuyor. 

Peki Yalı Çapkını gerçekte kimin hikayesi?

Cuma akşamları reytinglerde 10 üzeri puan alarak haftalık izlşenmede bile tüm dizileri geçen Yalı Çapkını izleyicinin gerek kızarak izlediği gerekse de aşk başlasın yorumlarını yaptığı dizi olarak karşımıza çıkarken, Yalı Çapkını gerçek hikayesi araştırılıyor.  Özellikle de Yalı Çapkını gkimin hikayesi sorusu soruluyor. 

Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını kimin hikayesi sorusuna verdiği yanıt ile herkesi şaşırttı. Kendisinin çok sevdiği hikaye olduğunu söyleyen Gülseren Budayıcıoğlu, her karakterin sırrının hikayesinin farklı olduğunu belirtti. 

Yalı Çapkını Seyran ve Suna'yı kendisine eş gördüğünü açıklayan ünlü yazar, Halalarının, Esma'nın ve kardeşlerin kaderlerinin hepsinin ayrı olduğunu açıklaması sonrasında izleyici iyicve heyecanlandı. 

Etik kurallar mevcut

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Psikolog yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hikayesi kimin sorusunun yanıtı ise etik kurallar ve özel hayatın gizemi sebebiyle açıklanmadı. 

Ancak bilinen o ki Gaziantep'te gerçek pıorlanta sanatı ile ilgilenen köklü bir aile olduğu konuşuluyor. 

Dizi de Sultan çok can sıkmaya devam ederken, 'oğlunun ise Ferit'ten olduğu konuşuluyor. 

İstismar gerçeği mevcut

Sultan'ın Ferit'e olan duygularında da 'oğlumu bırak' demesi izleyiciyi küçüklüğünden beri istismar ediyor yorumlarını yaptırarak izleyiciyi şaşırtıyor