Star Tv'nin yeni dizisi Yalı Çapkını iddialı kadrosu ve hikayesi ile başarıyı yakaladı. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı hayranları deliye döndürdü.

Star Tv'de başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Beril Pozam, Diren Polatoğulları gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi eğlenceli ve heyecanlı bölümleri ile seyirciye kendini kabul ettirdi. 

Özellikle Mert Ramazan Demir'in parladığı dizi Yalı Çapkını'nda Ferit ve Seyran partnerliği sosyal medyada kısa sürede hayran kitlesini yaratmayı başardı. Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümleri ise sosyal medyada yine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun harika uyumları ve Ferit karakterinin sempatikliği, Çetin Tekindor'un harika karakter yaratması, Kolsuz ve Ferit'in güldüren sahneleri gibi detayları ile dikkat çeken Yalı Çapkını dizisi yeni bölümü bu sefer heyecan dorukta şekilde geliyor. 

Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor? Çöp Adam Konusu Ne? Gerçekte Kim? Sonunda Ne Oluyor?

yali_capkini_dizisi_konusu_ne_oyunculari_kimler_yali_capkini_ne_zaman_basliyor_h67231_19b14

Yalı Çapkını son bölümünde Seyran'ın ablası Suna sarhoş olup Fert'i öpmüştü. Yeni bölüm ikici fragmanında Ferit ve Seyran sahnesi hayranları deliye döndürdü. Kızının kardeşinin kocasını öptüğünü duyan babaları Kazım, Suna'yı çocuklu bir adama vermeye hazırlanır. Seyran ablasını kurtarmak için Ferit'ten yardım ister. Ferit ise Seyran'ın söylediği ağır sözleri unutmamış ve intikam için Seyran'dan ablasını kurtarmak karşılığında birliktelik teklif eder. 

Yalı Çapkını yeni bölümdeki bu sahne sosyal medyada yine infial yarattı. Sosyal medya kullanıcıları "Bu ne iğrençliktir." diyerek diziye yine aşırı tepki gösterdi.