Her bölümde 'Gerçek bir hikayeden uyarlama' ibaresinin adeta gözümüze sokulduğu Yalı Çapkını dizisi final yapacak mı sorusu soruluyoır. Peki Yalı Çapkını dizisi final mi olacak. Kadınları küçümseyen bir tarz ile sosya lmedyadan adeta reyting kanını alarak değil günlük haftalık reytinglerde üst sıralarda gözüken Yalı Çapkını dizisi final yapıyor deniliyor.

Şimdiden kemik izleyici kitlesine ulaşan Yalı Çapkını dizisi Twitter'da gündem olmaktan vazgeçemiyor.

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Özellikle de Yalı çapkını son bölümünde Seyran ile Ferit arasındaki yakınlaşma Seyran istemem ama yan cebime koy variş hareketleri, Ferit'in o yumuşak cilveli halleri izleyiciyi adeta çıldırtırken, Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finali görünemeden dizinin final yapabileceği söyleniyor. 

İstismar ve taciz sahneleri öncesinde bir de hamam sahnesinin izleyiciyi çıldırttığı dizi Yalı Çapkını dizisi bu kadar reyting alarak bu kadar final yapılması istenen dizi olarak tarihe geçeceğe benziyor. 

Yalı Çapkını final yapacak mı?

RTÜK'ün dikkatini çekmek adına Yalı Çapkını dizisi için final kararı alınması gerekliliği twitter'da konuşulurken, 'bu saçmalığa bir son' yorumları da beraberinde geliyor. 

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'i bir araya getiren aslında uyumuna bakarsak uyumlu ama konusuna bakaresak Ferit'ten nefret edebileceğimiz dizi Yalı çapkını Cuma akşamalrı trend topik olmaktan vazgeçmiyor.

Yapımcılar ve Gülseren Budayıcıoğlu ise hiç bu yorumları kafaya takmadan çekimlere devam ediyor. 

Çok sevilen dizi Yalı Çapkını final olacak iddiaları ortalığı velveleye vermeye yetmişken, izleyici şok üzerine şok yaşıyor. 

Seyirciyi ilk çıldırtan olay Yalı Çapkını Ferit'in bu kadar çapkın olması olmaktaydı. İlk dışarıdaki diğer kızlarla ilişkisi beğenilmeyen Yalı Çapkını Ferit'in bir de evin hizmetçisiyle yaşadığı birliktelik herkesi şok etmişti. 

Yalı çapkını dizisinin final yapacağı konusunda Star TV yapımcılarından son dakika açıklama geldi. Beklenen haber pek memnun edeceğe benzemiyor

Yalı Çapkını final yapmayacak

Yalı Çapkını final yapacak haberleri asparagas haber çıkarken, izlenme oranlaerına bakarsak neredeyse haftalık zirveyi bile elinde tutacak güce hakim olması izleyiciyi şaşırttı. 

Yalı çapkını dizisine olan yorumlar ve tepkiler gidecek artacak olsa da dizi adeta bu yorumlardan nefes alacak ve reyting zirveleri ile yoluna devamn edecek.

Öyle ki ilk imzalanan  10 bölümlük sözleşme daha nicelerine dedirtecek.