Yalı çapkını Suna gerçek hikayesi nedir? Yalı Çapkını suna kimdir? Beril Pozam rolünün hakkını veriyor dedirten sahneler ile Yalı Çapkını Suna ile kardeşi Seyran'ın araları bakın nasıl açılıyor

Yalı Çapkını Suna kimdir? sorusu dizinin en ağlak karakteri ve bahtsız karakteri olarak karşımıza çıktığından beri soruluyor.  Öyle ki Baba dizisinden geçtiğimiz sezon şok edici bir şekilde ayrılıp Yalı Çapkını Suna'sı olarak gündeme çıkmayı tercih etmişti Beril Pozam. Yalı Çapkını dizisinin gerçek hikaye olduğunu öğrendiğimiz andan beri herkes dizi karakterlerinin gerçek hiklayelerini merakla araştırıyor. Bu sırada karşımıza bahtsız ve evlenme merağı olan Yalı Çapkını Suna'sı karşımıza çıkyıto. Kardeşi Seyran'ı bile kıskanacak kadar evlenme meraklısı Yalı Çapkını Suna'sı özellikle de Yalı Çapkını 3. bölümünden beridir sevilmiyor. 

Pekşi Yalı Çapkını Suna kimdir? Yalı Çapkını Suna gerçek hikayesi nedir? Baba dizisinde Kadir Saruhanlı ile kavuşamadan diziden ayrılan Beril Pozam Yalı Çapkını Suna sı olarak da evlenememe hezimeti ile izleyiciyi sinir edeceğe benziyor. Peki Yalı Çapkını Suna gerçek hikayesi nedir? Neden hep ağlıyor?

Sosyal medyadan kanını alıp reytinglerde en tepede devam eden Yalı Çapkını dizisi bu akşam 5. bölümü ile ekranlarda olacak. Yalı Çapkını Suna kimdir? kim oynuyor sorularının yerrini şu anlık Yalı Çapkını Suna gerçek hikayesi araştırılıyor.

Biz de sizler için bu ağlak kartakter Yalı Çapkını Suna'yı araştırdık. Karşımıza çıkan Beril Pozam'ın da önceden rol aldığı dizi ve tiyatro oyunlarınıu sunduk. İşte detaylar....

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Yalı çapkını gerçek hikayesine şu sıralar eş olarak gitmekte. Gülseren Budayıcıoğlu'nın bir hastasının hayat hikayesi olduğunu öğrendiğimiz Yalı Çapkını dizisi gerçek hikayesinin finalki de soruluyor. Öyle ki Yalı Çapkını Suna'sı için ne kadar saf karakter desekte işler değişiyor.

Yalı Çapkını Seyran ve Ferit'in önüne taşlar jkoymaya başlıyor. Ve Yalı Çapkını Ferit'in abisinin karısına kendisini eş görüyor. Abisinin karısının çocuğu olamayacağını öğrenmesi Yalı Çapkını Suna ve babasını harekete geçiriyor. 

Yalı Çapkını Suna'nın hikayesi yeni başlıyor

Yalı Çapkını ilk bölümünde yer alan manavdan karpuz mu alıyorsun dedirten görüntüler sonrasında kahveyi döküp te Ferit'e yar olamayan Yalı Çapkını Suna kancayı Ferit'i,n abisine takıyor. 

Ünlü psikolog yazar Gülseren Budayıcıoğlu Yalı çapkını Suna ve Seyran kardeşler ile alakalı verdiği spoiler ile herkes Yalı Çapkını Suna gerçek hikayesine aslında ulaşmıştı. 

Evlenme meraklısı gibi görülen Yalı Çapkını Suna'sının aslında tek hedefinin o evden ve babasının zulmünden kurtulmak olduğu Yalı Çapkını 5. bölümü itibari ile gözler önüne serilecek. 

Savrulmaya 5 kala

Yalı Çapkını gerçek hikayesinde yavaş yavaş yalıdaki hayat karışıyor. Kimin elinin kimin cebinde olduğu bilinmeyen Yalıda karşımıza evin yengesi ile Ferit'in babasının yasak aşkı çıkıyor. Ve bu bölümde bu gizin artık çözüleceği gözler önüne serilirken Yalı ÇÖapkını Suna ise kendini Ferit'in abisinin kollarına atıyor. 

Yalı Çapkını Suna'sının gerçek hikayesi aslında kitapta farklı bir şehire evlendirilip mutsuz bir hayat sürmesi olarak karşımıza çıkarken Yalı Çapkını 5. bölüm itibariyle seyir değişiyor. İki kardeş birbirine hasret içinde ayrı şehirlede değil de birbirine düşman şekilde aynı evde yaşayacak.