Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Suna karakteri ile adından söz ettiren Beril Pozam, yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Sosyal medya hesabındaki paylaşımında 0 rH pozitif kana ihtiyacı olduklarını duyurdu. Anneannesi için yardıma ihtiyacı olduklarını belirtti.

Beril Pozam, Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisiyle ön plana çıkıyor. Güzel oyuncu, dizideki oyunculuğu kadar aynı zamanda sosyal medya hesabıyla da gündemde. Yaptığı son paylaşımla birlikte hayranlarından yardım istedi. Anneannesinin kan bağışına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Anneannesi İçin 0 rH Pozitif Kan!

Beril Pozam, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda anneannesinin 0 rH pozitif kana ihtiyacı olduğunu söyledi. Hastane bilgisi de verdi ve kan bağışında bulunmak isteyenlerin buraya müracaat edebileceğini vurguladı. 

Hayranları Destek Oldu!

Öte yandan hayranları da bu paylaşımı çeşitli sosyal mecralarda paylaşarak sevdikleri oyuncunun anneannesi için destek istedi. Kısa süre içerisinde milyonların gördüğü bu paylaşıma yoğun ilgi vardı. 

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

berilpozam

Suna Karakteriyle İlgi Topladı

Suna karakteri, Yalı Çapkını dizisi için ayrı bir öneme sahip. Seyran ve Suna kardeşlerin hayatını anlatan dizide, Ferit isimli zengin bir başrol karakter de bulunuyor. Her bölüm sosyal medyada milyonlarca defa izleniyor ve televizyonlarda ise reyting birincisi oluyor. Dolayısıyla dizinin popülerliği sanılanın aksine çok daha fazla. Oyuncular da bu yüzden sosyal medyada her geçen gün daha fazla takipçi ve izlenim kazanıyor.